Тривалість: 5 днів/ 4 ночі* Вартість: 2575 грн

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 (04.01.20)*


Прибуття** до української Швейцарії, бальнеологічного курорту ім. О. Стоцького, затишного містечка посеред карпатських гір та лісів – Східниці, поселення, вільний час, вечірня прогулянка, знайомство учасників.

 


День 2 (05.01.20)


Сьогодні ми побачимо справжню українську Швейцарію у вигляді мальовничих зимових панорам гір над рікою Стрий, перегорнемо сторінку історії краю, глянувши на Костел в селі Майдан, порибалимо та посмакуємо фореллю, а якщо удача повернеться до нас лицем, побачимо стадо справжніх зубрів у заповіднику!

 


День 3 (06.01.20)


Вирушаємо в піший міні-похід. ТУСТАНЬ  місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Джерело зі срібною водою! Сьогодні трішки попотіємо, але того вартують побачені дивовижні панорами зі скель! 

По поверненні, час на відпочинок та різдвяна вечеря у дусі бойківських традицій! Колядуємо за святковим столом!

    


День 4 (07.01.20)


З Різдвом Христовим! Сьогодні день відпочинку! Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом Східниця, дегустація джерел, за бажанням SPA процедури, банька, шашличок. 

Гайда на лижі! Для любителів активних зимових видів спорту, поряд зі Східницею є кілька гірськолижних комплексів. З інформацією про них, ціни на абонементи та прокат ознайомлюйтесь тут:

 


День 5 (08.01.20)


Додому нас кличе дорога. До нових зустрічей!

 


Вартість подорожі 2575 грн.

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, різдвяна вечеря, пам'ятний сувенір, фотозвіт.

Додаткові витрати: харчування, вхідні квитки (85 грн. вхід до заповідника з зубрами (включає трансфер грузовою машиною по бездоріжжю), 50 грн. комплексний квиток на територію фортеці Тустань), трансфери або квитки на автобус до Східниці зі Львова чи Трускавця і назад, трансфери до гірськолижних комплексів, прокат лиж, абонементи на катання.


*тривалість туру коригується в залежності від кількості днів Вашої відпустки та може бути доповнена катанням на лижах та відпочинком в Східниці. Ціна вказана основні 5 днів туру.

**добратись до Східниці можна зі Львова (з автовокзалу, поряд з залізничним вокзалом, кожну годину відправляються рейсові автобуси Східниця – Львів). Аналогічно із Трускавця.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд