Марокко без all inclusive :)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 11 днів Складність: середня
Вартість: 250 Є
Дати Місця
18.02.2020 - 28.02.2020 Місця є

1 день. Прибуття у Марракеш

Цей день буде приурочений збору групи у Марракеші та ознайомлення з містом

 

2 день . Поселення Імліль, радіальний вихід на перевал Тізі Мзік

Зранку виїздимо у напрямку до гір, а саме поселення в Атлаських горах Імліль. Поселяємося у притулок і вирушаємо у радіальний вихід на перевал Тізі Мзік (2480 м). Повертаємося у притулок, де і заночуємо

 

3 день. Імліль - притулок Тубкаль 

Починаємо етап сходження на Тубкаль. Перехід вздовж русла ріки додасть колориту нашому підйому. Наша ціль - притулок у підніжжі Тубкаля. 

 

4 день. Сходження на Тубкаль

Прокидаємося...вночі і готуємося до штурму. Здійснюємо сходження, робимо фото на вершині гори (4157 м), після чого повертаємся у притулок. Забираємо свої речі та спускаємося до низу у вже знайомий нам притулок :)

 

5 день. Резервний

Він нами пригодиться на випадок негоди. Якщо не пригодиться, то використаємо його на екскурсійну частину

 

6 день. Початок екскурсійної частини. Айт-Бен-Хадду

Перший населений пункт - це справжнє африканське місто у пустелі, що охороняється ЮНЕСКО. Тут ми зможемо погуляти його вуличками та відчути колорит і побачити одну із локацій Гри Престолів. Після того переїздимо у Уарзазат

 

7 день. Уарзазат

Даний край славиться своїми...декораціями, де знімали багато відомих фільмів. Яких? Дасте відповідь на це питання уже на місці. Після чого нас чекає переїзд до славнозвісного каньйону Торда, а звідти до поселення Мерзугу, що межу з пустелею Ель Шербі, де катаємося на верблюдах, посерфимо на піску та вечеряємо у берберському стилі.

 

8 день. Фес - найдревніше місто Марокко 

Вирушаємо на північ через каьйон де Зіз. В дорозі ми побачимо " в розрізі" Атлаські гори. Після чого прибудемо у древнє місто та прогуляємося по його середньовічних вуличках. 

 

9 день. Переїзд до голубого міста - Чефчауен

У програмі найінстаграмніше місто Марокко Чефчауен (голубе місто), яке славиться своїми колоритними вуличками, а також маловідоме серед туристів, але надзвичайно красиве місто Танжер 


10 день. Ессуейра

Нас знову чекає черговий переїзд, цього разу до містечка, де голубий колір також в моді, але цього разу багато голубих...човнів! А також тут є океан. Ми поєднаємо приємне з корисним 

 

11 день. Переїзд в Марракеш. Відправлення додому 

Якщо вам мало океану, то ви можете залишатися у Ессуейрі та запасатися сувенірами. Для тих, хто хоче уже додому, то вирушаємо в Марракеш, де будемо прощатися з африканським континентом 

 

 

Особливості подорожі та поради:


 • Зверніть увагу, не зважаючи на переїзди згідно маршруту та кілька ночівель в кемпінгах, це повноцінний пішохідний похід, всі речі ми несемо в рюкзаку, ночуємо в наметах, готуємо на вогні або пальниках.
 • Для громадян України для перебування на території Марокко потрібен закордонний паспорт та медичне страхування. Віза потрібна мароканська а також віза або біометричний паспорт знадобиться Вам у випадку добирання в Марокко через Польщу або інші країни ЄС). 
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте, що брати з собою в похід, орієнтуйтесь на статтю про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
 • Ви маєте можливість взяти участь в поході або у екскурсійній частині, залежно від часу Вашої відпустки та бажання.
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в у Марокко. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо.

Вартість участі – 250 євро

У вартість входить:

 • трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора;
 • групове спорядження;
 • групова медична аптечка.

У вартість не входить:

 • авіабілети та інші витрати при добиранні на старт маршруту і зворотній;
 • медичне страхування;
 • рекреаційні збори на території заповідників;
 • трансфери згідно маршруту;
 • ночівлі в хостелах та кемпінгах;
 • рафтинг;
 • харчування в хостелах, ресторанах і кафе.

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250–300 євро.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд