Тривалість: 5 днів/ 4 ночі Вартість: 3100 грн

ПРОГРАМА ТУРУ*


День 1. ВІТАЄМО В КАРПАТАХ


Зустріч групи в Східниці** – українській Швейцарії, бальнеологічному курорті ім. О.Стоцького, затишному містечку посеред карпатських горів та лісів! Поселення, знайомство з курортним містечком у вигляді прогулянки-екскурсії.

  

*програма на другу дату (16-20.01.22) може трішки відрізнятись, зокрема, порядком проведення днів;

**добратись до Східниці можна зі Львова (з автовокзалу, поряд з залізничним вокзалом, кожну годину відправляються рейсові автобуси Східниця – Львів). Аналогічно із Трускавця. До Трускавця найзручніше потягом.


День 2. ПОХІД НА ТУСТАНЬ


Вирушаємо в піший міні-похід. ТУСТАНЬ  місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Джерело зі срібною водою! Сьогодні трішки попотіємо, але того вартують побачені дивовижні панорами зі скель! А також, сьогодні Вас чекає ексклюзивна Різдвяна вечеря у дусі бойківських традицій! Колядуємо за святковим столом!

   


День 3. НА ЛИЖІ


З Різдвом Христовим! Сьогодні день відпочинку! Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом Східниця, дегустація джерел, за бажанням чани, шашличок. 

Гайда на лижі! Для любителів активних зимових видів спорту, поряд зі Східницею є кілька гірськолижних комплексів. З інформацією про них, ціни на абонементи та прокат ознайомлюйтесь тут:

По поверненні, час на відпочинок, на території котеджу облаштована зона відпочинку з альтанками, мангалом, за бажанням організуємо шашличок.

  


День 4 УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ, ФОРЕЛЬ, ТЮБИ


Сьогодні ми побачимо справжню українську Швейцарію у вигляді мальовничих зимових панорам гір над рікою Стрий, в чудовому відпочинковому комплексі порибалимо та посмакуємо форель, покатаємось на тюбах!

  


День 5. СУВЕНІРИ І ДОДОМУ


Сьогодні додому. Залежно від часу відправлення Вашого автобуса чи поїзда, маєте можливість закупити карпатських сувенірів, погуляти в тих місцях Східниці, які особливо припали до душі. До нових зустрічей!

 


Вартість подорожі  3100 грн (при подачі анкети на участь до 01.12.21), 3500 (при подачі анкеті на участь після 01.12.21)

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, різдвяна вечеря, пам'ятні сувеніри.

Додаткові витрати: харчування (сніданок можна приготувати вдома, в котеджі є облаштована кухня; обіди – під час екскурсій; вечері – в кафе типу столова), вхідні квитки (80 грн комплексний квиток на територію фортеці Тустань), трансфери до гірськолижних комплексів, прокат лиж, абонементи на катання.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд