Гуцульський Великдень

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 4 дні/3 ночі Дата: Під замовлення


Не я б'ю, шутка б'є! Від нині за тиждень – Великдень!


Програма туру

1-ий день

10:00 – зустріч групи на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ (час узгоджується, згідно прибуття поїздів туристів).

10:00–12:00 – переїзд до Коломиї. Оглядова екскурсія містом. Відвідини найбільшого Музею Писанки, на експозиції та у фондах якого зберігається понад 20 тисяч писанок з цілої України та всього світу!

12:00–15:00 – переїзд в Пістинь. А де на Вашу думку навесні живе Святий Миколай? У себе в маєтку звісно! У Пістині! І завжди радий разом з своїми помічниками зустріти гостей! Екскурсія територією та маєтком Миколая! Майстер-клас з виготовлення українських оберегів: писанки або ляльки-мотанки!

15:00–16:00 – переїзд до Косова. По дорозі милуємось Сріблястими водоспадами в Шешорах.

16:00–19:00 – поселення, відпочинок з дороги, вечеря. Після вечері знайомство з столицею гуцульських майстрів – Косовом. Вихід на гору Острий, звідки відкриваються прекрасна панорама на містечко в променях сонця, яке ховається за гори. Є можливість побувати на нічній святковій службі в церкві.

    


2-ий день

09:00–12:00 – Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Свята літургія в місцевій старовинній церкві, гуцульська феєрія традицій, парад вишиванок, освячення кошиків. Великодня трапеза.

12:00–13:00 – переїзд на Буковецький перевал.

13:00–20:00 – похід-прогулянка в одне з древніх святилищ минулого та природніх пам’яток сьогодення – Писаний камінь. Маршрут доступний як для дорослих, так і дітей. Під час походу відкриваються панорами лагідних хвилястих Покутсько-Буковинських хребтів, стрімчаків Чорногори, куполів Чивчинських і Гринявських гір. Писаний Камінь отримав свою назву через давні малюнки (петрогліфи). А також, за переказами, тут бували і черпали енергію горів сам І. Франко, Л. Українка, В. Стефаник! Зачерпнемо дещицю і ми!

20:00–22:00 – повернення в Косів. Вечеря. Вільний час, відпочинок, банька (за бажанням).

    


3-ий день

06:00–13:30 – сніданок, переїзд до турбази Заросляк. Сходження на найвищу вершину Карпат – красуню Говерлу (2061 м).

Не забуваймо, що сьогодні другий день Великодня і гуцули святкують Поливаний понеділок! Цього дня кожен просто зобов’язаний скупатись в відкритій водоймі або бути облитим добрим сусідом з відра, щоб протягом року ніяка біда до тіла не бралась (тобто, щоб бути здоровим!).

13:30–17:30 – інструктаж, рафтинг на Черемоші, адже то є найдієвіший спосіб бути скупаним, облитим сусідом та й ще й у відкритій водоймі!

17:30–21:00 – переїзд до Косова. Вечеря. Вільний час, відпочинок, банька (за бажанням).

    


4-ий день

08:00–10:00 – сніданок, збір речей, виселення з номерів.

10:00–13:00 – переїзд до Лючі. Відвідини заповідника диких звірів “Палецький ліс”. Ловля форелі в форельному господарстві. Приготування рибки на мангалі. Куштування настоянки “Золотий корінь”.

13:00–21:00 – переїзд в Івано-Франківськ. Прогулянка містом. Посиденьки в затишній смачній ресторації. Вільний час. Відправлення додому (час узгоджується відповідно до часу відбуття поїздів туристів).

    


Вартість туру  під запит групи.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд