Тривалість: 5 днів/ 4 ночі Вартість: 3750 грн

 День 1. (29.12.18)


Зустріч групи в Івано-Франківську зранку. Екскурсійний автобус видає привітальний сигнал і запрошує на борт! Попереду насичений день: вирушаємо в культурний центр Франківщини Коломию, щоб відвідати унікальний музей Писанки та зліпити власними руками побажання на Новий рік 2019 (майстер-клас з гончарства). А щоб закріпити задумане, пора в гості до Миколая Чудотворця! Познайомитись з улюбленим Святим всіх чемних дітей і дорослих можна неподалік у Пістині: тут і майстерня, і спальня, і кабінет, і приймальня Миколая! Сповнені мрій і емоцій вирушаємо до Верховини, де будемо вечеряти, ночувати і відпочивати наступні дні подорожі.


День 2. (30.12.18)


Добре снідаємо, готуємо пайки в рюкзак. Сьогодні в програмі екскурсія-похід до Писаного каменю! Геологічна пам'ятка природи, містичне місце сили кличе нас. Тут відпочивали та черпали енергію ще язичники, сповнювались натхненням українські видатні письменники Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник. Стежина до каменю насправді чарівна: гуцульські краєвиди в обрамленні віковічних смерек, прикрашені сніжком та передноворічним настроєм! 


День 3. (31.12.18)


Сьогодні гуляємо в місці, яке нас гостинно приймає, знайомимось з серцем Гуцульщини Верховиною, її привітним людом, традиціями, ремеслами, віруваннями. А хто краще розповість та познайомить з Жаб'є (давня назва Верховини) за місцевих жителів? Корінні гуцули збирали цей цінний досвід впродож століть та вмістили його в кількох автентичних музеях. Як гуцули в фільмах знімаються, як сир на полонинах варять, змій заклинають, погодою управляють, танцюють та співають, все це у першій половині дня! А по обіді, проводимо Старий рік та готуємось до зустрічі Нового 2019!


День 4. (01.01.19)


Любителям активних видів спорту присвячується: сьогодні пізній сніданок і їдемо на Буковель чи Драгобрат на лижах кататись. Як то бути в горах Карпатах взимку і лижі пропустити? ;)


День 5. (02.01.19)


Сьогодні додому. По дорозі до Івано-Франківська відвідуємо скелі Довбуша в Яремче, славнозвісний водоспад Пробій та сувенірний ринок. До нових зустрічей Карпати!

 


Вартість подорожі  3750 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3950 грн (реєстрація після 10.11.18) 

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій кожного дня, окрім трансферів на лижі в Буковель чи Драгобрат, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в садибах 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір.

Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки в музеї, трансфери на лижі в Буковель чи Драгобрат, прокат лиж, абонементи на катання.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд