Тривалість: 5 днів/ 4 ночі Вартість: 4390 грн*

 День 1 (29.12.19) Ліпимо щура з глини та пишемо листа Миколаю!


Зустріч групи в Івано-Франківську зранку. Екскурсійний автобус видає привітальний сигнал і запрошує на борт! Попереду насичений день: вирушаємо в культурний центр Франківщини Коломию, щоб відвідати унікальний музей Писанки та зліпити власними руками побажання на Новий рік 2020 (майстер-клас з гончарства). А щоб закріпити задумане, пора в гості до Миколая Чудотворця! Познайомитись з улюбленим Святим всіх чемних дітей і дорослих можна неподалік у Пістині: тут і майстерня, і спальня, і кабінет, і приймальня Миколая! Сповнені мрій і емоцій вирушаємо до Верховини, де будемо вечеряти, ночувати і відпочивати наступні дні подорожі.

 


День 2 (30.12.19) Дегустуємо наливки та граємо на трембіті!


Сьогодні гуляємо в місці, яке нас гостинно приймає, знайомимось з серцем Гуцульщини  Верховиною, її привітним людом, традиціями, ремеслами, віруваннями. А хто краще розповість та познайомить з Жаб'є (давня назва Верховини) за місцевих жителів? Корінні гуцули збирали цей цінний досвід впродож століть та вмістили його в кількох автентичних музеях. Як гуцули в фільмах знімаються, як сир на полонинах варять, змій заклинають, погодою управляють, танцюють та співають,  все це у першій половині дня! А по обіді, можна і в чанах поваритись!

 


День 3 (31.12.19) Енергетична підзарядка на весь рік в місці сили!


Добре снідаємо, готуємо пайки в рюкзак. Сьогодні в програмі енергетична підзарядка на весь рік, екскурсія-похід до Писаного каменю! Геологічна пам'ятка природи, містичне місце сили кличе нас. Тут відпочивали та черпали енергію ще язичники, сповнювались натхненням українські видатні письменники Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник. Стежина до каменю насправді чарівна: гуцульські краєвиди в обрамленні віковічних смерек, прикрашені сніжком та передноворічним настроєм! 

 


День 4 (01.01.20) Покатушки!


Любителям активних видів спорту присвячується: сьогодні пізній сніданок і їдемо на Ільці (за бажанням Буковель чи Драгобрат) на лижах та санках кататись. Як то бути в горах Карпатах взимку і лижі пропустити? ;) 

 


День 5. (02.01.20) Скупляємо сувеніри додому під шум водоспаду!


Сьогодні додому. По дорозі до Івано-Франківська відвідуємо Яремче: славнозвісний водоспад Пробій та сувенірний ринок. До нових зустрічей Карпати!

 


Вартість подорожі  3990 грн (за умови реєстрації до 01.11.19), 4390 грн (реєстрація після 01.11.19) 

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій кожного дня, організаційно-екскурсійне обслуговування 5 повних днів, проживання в садибах 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, святкова програма, фотозвіт.

Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки в музеї, прокат лиж, абонементи на катання, святковий бенкет.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд