Новый Год в сердце Гуцульщины!

ВЕРНУТЬСЯ КО ВСЕМ ЗАЯВКА НА ЭКСКУРСИЮ
Длительность: 5 дней/4 ночи Стоимость: 4490 грн*

 День 1. Вас вітає Верховина!


Зустріч групи в Івано-Франківську зранку. Екскурсійний автобус видає привітальний сигнал і запрошує на борт! Сповнені мрій і емоцій вирушаємо до Верховини, де будемо жити і відпочивати наступні дні подорожі. По дорозі обідаємо в автентичній колибі. По прибутті, поселяємось в садибі і вирушаємо знайомитись з столицею Гуцульщини. Чарівна стежина, поміж смерекового лісу проведе нас на оглядову площадку, звідки Верховина як на долоні! Ізюминкою дня стане шоу гуцульської музики від майстра своєї справи! А вдома нас чекає гаряча вечеря, вечір знайомст і відпочинок!

  


День 2. Екскурсія-похід на Писаний камінь!


Добре снідаємо, готуємо бутерброди і термос в рюкзак. Сьогодні в програмі енергетична підзарядка на весь рік, екскурсія-похід до Писаного каменю! Геологічна пам'ятка природи, містичне місце сили кличе нас. Тут відпочивали та черпали енергію ще язичники, сповнювались натхненням українські видатні письменники Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник. Стежина до каменю насправді чарівна: гуцульські краєвиди в обрамленні віковічних смерек, прикрашені сніжком та передноворічним настроєм! 

По поверненні, вільний час на відпочинок і підготовку до святкування Нового Року!

  


День 3. Форель і гуцульський хамам!


З Новим Роком! Сьогодні день релаксу. Пізній сніданок і вирушаємо на околиці Верховини в пошуках спокійного відпочинку: сьогодні магічний день, коли форель сама скаче в сачок! Обідаємо в форельному господарстві. А далі нас чекають водні забави! Банька в стилі хамам подарує Вашому тілу бажаний релакс!

  


День 4. Полонина Перці, лижі, санки, майстер-класи!


Посеред карпатських горів, з видом на Говерлу і Петрос, навіть взимку діє для нашої забави творча полонина Перці з девізом: "Додай перцю у свій відпочинок!" ;) Адже, тут: найвисокогірніша садиба Святого Миколая, майстер-класи, смачна гуцульська кухня, резиденція наливок, гуцульське SPA, безліч локацій для фото, катання на санках і тюбах! Зайнятись є чим і великому, і малому!

Поряд діє гірськолижний комплекс для любителів лижів, аби морозець був, снігу насиплють! ;) 

   


День 5. Скупляємо сувеніри і додому!


Сьогодні додому. Збираємо валізу. Прогулюємось в пошуках карпатських сувенірів та їдемо в Ворохту чи Івано-Франківськ, звідки в кого поїзд. До нових зустрічей Карпати!


Вартість подорожі  4490 грн (за умови реєстрації до 15.11.20), 4990 грн (реєстрація після 15.11.20) 

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій кожного дня, організаційно-екскурсійне обслуговування 5 повних днів, проживання в садибах 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, святкова програма.

Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки в музей "У трембітаря", "Полонину Перці", банька, прокат лиж, абонементи на катання, святковий бенкет. Детальніше надішлемо в інфо-листі з підготовкою до подорожі.


Гайда з нами! ;)


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд