Новий Рік у Карпатах 2023

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 5 днів/4 ночі Ціна: 4900 грн
Ночуємо: у котеджі Харчування: сніданки, вечері

ПРОГРАМА ТУРУ*


День 1. ВІТАЄМО В КАРПАТАХ


Зустріч групи в Східниці** – українській Швейцарії, бальнеологічному курорті ім. О.Стоцького, затишному містечку посеред карпатських горів та лісів! Поселення, знайомство з курортним містечком у вигляді прогулянки-екскурсії.

 

**добратись до Східниці можна зі Львова (з автовокзалу, поряд з залізничним вокзалом, кожну годину відправляються рейсові автобуси Східниця – Львів). Аналогічно із Трускавця. До Трускавця найзручніше потягом.


День 2. ПОХІД НА ТУСТАНЬ


Вирушаємо в піший міні-похід. ТУСТАНЬ  місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Древні скелі, інтерактивний музей, виїзна кухня, сувенірний ринок, джерело зі срібною водою! Сьогодні трішки попотіємо, але того вартують побачені дивовижні панорами зі скель і активно проведений час! 

  


День 3. УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ, ФОРЕЛЬ, ТЮБИ


Сьогодні ми побачимо справжню українську Швейцарію у вигляді мальовничих зимових панорам гір над рікою Стрий, прогуляємось найдовшим підвісним мостиком, за бажанням, пройдемось до найбільшої гойдалки Сколівських Бескидів! А потім, в чудовому відпочинковому комплексі порибалимо та посмакуємо форель, покатаємось на тюбах!

 


День 4. НА ЛИЖІ


Гайда на лижі! Для любителів активних зимових видів спорту, поряд зі Східницею є кілька гірськолижних комплексів. З інформацією про них, ціни на абонементи та прокат ознайомлюйтесь тут:

По поверненні, час на відпочинок, на території котеджу облаштована зона відпочинку з альтанками, мангалом, за бажанням  організуємо шашличок.

 


День 5. СУВЕНІРИ І ДОДОМУ


Сьогодні додому. Залежно від часу відправлення Вашого автобуса чи поїзда, маєте можливість закупити карпатських сувенірів, погуляти в тих місцях Східниці, які особливо припали до душі. До нових зустрічей!

 


Вартість подорожі  4900 грн.

У вартість включено: послуги екскурсовода кожного дня; транспортне обслуговування (3-ій день); проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (4 сніданки, 4 вечері), пам'ятні сувеніри.

Додаткові витрати: обіди – під час екскурсій; вхідні квитки (85 грн комплексний квиток на територію фортеці Тустань), трансфер до гірськолижного комплексу, прокат лиж, абонементи на катання.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд