Там, де ходять ведмеді (6 днів)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ ЗАЯВКА НА ПОДОРОЖ
Тривалість: 6 днів Вартість: 2900 грн
Складність : середня Інструтор: Яніна Гушпіт

День 1. м. Івано-Франківськ  с. Шибене  с. Буркут


Зустріч групи в Івано-Франківську на залізничному вокзалі. Переїзд в село Шибене. Реєстрація у прикордонників. Сьогодні нас чекає приємний перехід вздовж річки Чорний Черемош до закинутого села Буркут. У 2008 році, внаслідок повені, тут "змило" майже всі хати. Деякі з них залишились напівзруйновані, як привиди, нагадування про те, що ніщо не вічне. Буркут відомий лікувальним джерелом з великим вмістом заліза. Тут у свій час лікувалась і писала свої твори поетеса Леся Українка. На даний час село потихеньку відновлюється, але тут зберігається відчуття таємничої вічності співіснування людини та природи.  Заночуємо на галявині біля річки.

  


День 2. Чивчинський хребет: панорами Чорногори


Поснідавши, вирушаємо у нашу мандрівку до Чивчинського хребта. Підйом стрімкий, але чарівний ліс надає сил. При виході на хребет нас одразу зустрічає вид на гору Попіван і поступово відкривається весь Чорногірський хребет. Все ближче підходимо до кордону з Румунією, зліва бачимо одну із найвищих чивчинських вершин, однойменну гору Чивчин.

  


День 3. Вздовж кордону


Далі нас чекає шлях вздовж кордону, відкривається вид на шпилясті вершини Румунських Карпат. Прямуємо до гори Чивчин – найвищої на Чивчинському хребті (1766 м). Заночуємо на полонині під нею.

   


День 4. Гора Чивчин (1766 м)


Зранку зробимо радіальний вихід на гору Чивчин (1766 м). Переходимо на полонину Попадя. День трішки релаксуючий, адже він останній на Чивчинському хребті. А попереду нас чекає насичена програма.

  


День 5. Через буреломи і Черемош до монастиря


Шлях сьогодні пролягає через буреломи. Є вірогідність, що їх розчистять лісники, але зважаючи на невелику кількість людей в цих краях, маємо шанс дертись крізь повалені смереки. Спустившись до річки Чорний Черемош, нас зустрічає закинута прикордонна застава (наслідок повені 2008 року). А далі – двічі перехід убрід річки Попадинець та разів зо п'ять Черемоша. У разі дощу, рівень води в річці піднімається і тоді можливі зміни в маршруті. Здолавши Черемош, нас чекає приємний, але стрімкий перехід вверх вузенькою стежкою до Дуконського монастиря, що розташований у горах на Гринявському хребті. Біля нього і заночуємо.

  


День 6. с. Пробійнівка – м. Івано-Франківськ


Піднімаємось трішки вгору хребтом і спускаємось у село Пробійнівка, звідки вирушаємо в Івано-Франківськ і додому. До нових зустрічей Карпати!

  


Особливості походу та поради:


 • Малоходжені, нерозчищені стежки, стрімка течія Черемошу, віддаленість від населених пунктів, відсутність великої кількості туристів на маршруті, – приваблюють сюди тих, хто хоче віднайти справжню душу Карпат!
 • Чивчини є продовженням Мармароського масиву, відповідно, маршрут знаходиться у прикордонній зоні та вимагає попередньої реєстрації у прикордонній службі;
 • Піднявшись на хребет, Ви зможете насолодитись панорамами як Чорногірського хребта, так і румунських вершин;
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість – 2900 грн. 

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • виготовлення дозволу для перебування у прикордонній зоні;
 • рекреаційний збір, плата лісникам;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • консультації з підготовки до походу;
 • групова аптечка;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування;
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 400–450 грн (трансфери).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд