Говерла – найвища вершина України (4 дні)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Вартість: 1600 грн. Тривалість: 4 дні

День 1. Вітаємо в Карпатах!


Зустрічаємось на залізничному вокзалі в м. Івано-Франківськ та їдемо автобусом у мальовниче село Лазещина. Перше, що Вам кинеться в очі – ціль нашої подорожі – Говерла і Петрос як на долоні! Сьогодні розминаємо ноги та милуючись панорамами гір, лісовою дорогою йдемо до туристичного притулку Козьмещик, де зупинимось на ночівлю.

      


День 2. Цариця Говерла


Снідаємо і вирушаємо в гості до найбажанішої, бо найвищої, вершини Карпат – Говерли (2061 м). Йдемо без великих рюкзаків, з собою беремо їжу на обід і перекуси, а також, найнеобхідніші речі для денного переходу. Якщо панна Говерла буде в настрої, то відкриє нам чудові краєвиди карпатських гір!

      


День 3. Суворий Петрос


Сьогодні справжнє випробування, грайлива Говерла, то була розминка перед сходженням на суворий Петрос! Ранній підйом, ситний сніданок, віра в свої сили і трішечки удачі у вигляді ясного дня – запорука успішного сходження! Вже на вершині, віддихавшись і оглянувшись довкола, Ви зрозумієте, що воно того варте!

   


День 4. До нових зустрічей!


Снідаємо, збираємо речі і вирушаємо в Івано-Франківськ. Оглядова екскурсія містом і обід в смачній кафешці. Не віриться що пора додому! До нових зустрічей!

   


Особливості походу та поради:


Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте що брати з собою в похід, подзвоніть нам!

Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості.

Вартість 1600 грн.*

У вартість входить:

  • послуги інструктора-провідника;
  • харчування (сніданок, вечеря, обід перекус);
  • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
  • групова аптечка.

У вартість не входить:

  • трансфери;
  • страхування;
  • прокат туристичного спорядження;
  • особисті витрати.

*для всіх ПройдиСвітів та осіб жіночої статі діють знижки!


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд