Різдвяний похід на Попіван і не тіко ;)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Тривалість: 5 днів/ 4 ночі Вартість: 4550 грн
Ночівлі: в садибі Харчування: гуцульська кухня
Дати Місця
06.01.2021 - 10.01.2021 Залишилось 10 місць

День 1. Верховина – Шибене


Зустріч групи з інструктором у Верховині, звідки їдемо до с. Шибене*. Тут поселяємось в теплому будиночку. Сьогодні відпочинок з дороги, вечеря, вечір знайомств.

 

*за бажанням туристів організуємо прямий трансфер до Шибене з Івано-Франківська чи Ворохти.


День 2. Нагуляємо апетит перед Різдвяною вечерею!


Встаємо раненько, снідаємо та вирушаємо на тренувальне сходження до полонини Мунчелик (1400 м)*. Шлях пролягає по дорозі, що веде до кордону із Румунією. Підйом не складний, але дає можливість відчути свої сили в поході в зимових умовах та насолодитися краєвидами, адже, з полонини як на долоні наша ціль  Піпіван Чорногірський! Дорогою завітаємо до колиби пастухів, яку вони взимку залишають відчиненою (за бажанням розповідь про традицію сироваріння в Гуцулів). Тут і пообідаємо. Майже весь шлях пролягає казковим смерековим лісом. Після сходу першої зорі на небі, окунемось в гуцульські традиції Різдва, адже, господиня закличе нас до святкового столу!

Пройдемо: 12-15 км.

*для тих, хто бажає в цей день менше ходити та більше відпочити, пропонуємо спробувати свої сили на санчатах! Буде весело!

 


День 3. Різдвяна прогулянка до с. Буркут


Сьогодні день відпочинку перед сходженням на Попівана. Однак, це не значить, що ми будемо лежати ;) Вздовж течії гірської річки Черемош, смерековим засніженим лісом, інструктор проведе нас справжньою різдвяною казкою до окутаного легендами села Буркут. В пошуках мінеральної води, "живої води", сюди долаючи бездоріжжя з'їжджалися відпочивальники ще з 17 століття. Оздоровлювались тут Іван Франко та Леся Українка. По поверненні, вдома нас чекає смачна вечеря та справжня театралізована постановка, присвячена святкуванню Різдва – Вертеп. Веселимось та колядуємо! Відносно швидко вкладаємось спати, оскільки надранок стратуємо для сходження.

 

*автор фото колядників - Max Maximov


День 4. Сходження на Піпа Івана Чорногірського


Прокидаємось удосвіта, щоб в 4-5 годині ранку стартувати для сходження на Попа Івана Чорногірського або славнозвісного Білого Слона, до Обсерваторії, яка знаходиться на самій вершині гори (2028 м). Після чого спускаємось трохи нижче, в зону лісу, обідаємо та йдемо вниз до нашого будиночка відпочивати. 

Пройдемо: 24 км.

 


День 5. Додому!


Зранку або ближче до обіду виїздимо до Івано-Франківська чи Ворохти, кому як зручніше, звідки їдемо додому. До нових зустрічей Карпати!


Особливості походу та поради:


 • При підготовці до походу, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам на перші три дні подорожі згідно програми (змінний одяг та взуття, вишиванку для святкової вечері, купальник для баньки, рушник, засоби гігієни і тд). Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!
 • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Якщо Ви боїтесь одразу відправитись в повноцінний зимовий похід і хочете провірити свої сили в зимових умовах, то ця подорож саме для Вас. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім нормального взуття та теплого одягу.
 • В рамках походу Вас чекає справжній ексклюзив: похідна банька на березі Черемошу, санки в найвіддаленішому селі Карпат, "жива вода" Буркута, гуцульські традиції святкування Різдва: святкова вечеря та Коляда!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Про оплату участі в поході, бронювання місця, знижки та здійснення передоплати ми повідомимо Вас після заповнення заявки на сайті.

Вартість 4550 грн.

У вартість входить:

 • проживання в садибі зеленого туризму 5 днів/4 ночі;
 • трьохразове харчування кожного дня (повноцінний сніданок і вечеря (перше, друге, хліб, чай), обід – бутерброди, сухофрукти або цукерки);
 • святкова вечеря пісна (12 страв);
 • святкова вечеря різдвяна м'ясна;
 • гуцульський плєс і коляда (унікальна феєрія гуцульського святкування Різдва, яке не побачиш більше ніде в Україні);
 • послуги інструкторів-провідників;
 • реєстрація в рятувальній службі;
 • вхідні квитки в заповідник, плата лісникам;
 • групова аптечка.

У вартість не входить:

 • добирання в с. Шибене і з с. Шибене (з Івано-Франківська орієнтовно 300 грн туди і назад, якщо рейсовим транспортом; 500 грн, якщо замовленим);
 • банька (за бажанням);
 • страхування (за бажанням).

Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд