оберіть напрямок туру:
Найближчі подорожі

ЯК зустріти НОВИЙ РІК 2020 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте ДЕ? ))) І ще З КИМ? ))) У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! ГАЙДА З НАМИ зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини Верховині! 

Запрошуємо провести Різдво в дусі бойківських традицій! Справжнє Різдво! Справжня зима! Справжні пригоди! Зимові канікули, які вдалися! Гайда з нами в Східницю!

В Новому 2020 році шукаємо пригод на Закарпатті! В ПРОГРАМІ: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго! ВЕСЕЛОГО НОВОГО РОКУ в гостинному Закарпатському краї!

Хребет Кукул
Річка Серет
Свидовець
Полонина Бладжів
Село Буковець
Гора Ігровець
Писаний камінь
Дрогобич
Рафтинг на Черемоші
Зоопарк Лімпопо
Музей Івана франка
Бакота
Бубнище
Тустань
Хребет Кукул
Річка Серет
Свидовець
Полонина Бладжів
Село Буковець
Гора Ігровець
Писаний камінь
Дрогобич
Рафтинг на Черемоші
Зоопарк Лімпопо
Музей Івана франка
Бакота
Бубнище
Тустань

Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати!

Ця думка злетіла з уст відомого російського письменника, лауреата Нобелівської премії Івана Буніна, і понеслась.. Не можемо не погодитись! Бо часто щастя в людському розумінні асоціюється саме з цими трьома поняттями.. І що нас тішить і гріє кожну секунду, то це усвідомлення того, що і ЛЮБОВ, І ПРАЦЮ, І МАНДРИ ми поєднуємо в одному процесі РАЗОМ З ВАМИ!


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд