оберіть напрямок туру:
Найближчі подорожі

Сивуля Велика та Сивуля Мала це карпатський коктейль з гірських рік, дрімучих лісів, полів кольорового каміння, лабіринтів альпійської сосни та стрімких вершин! Чого тыльки варте урочище Пекло... його треба бачити! ;)

Ця фортеця споконвіків оберігала Європу від загарбників і назва її відповідна – ТУ СТАНЬ! Ці газдині споконвіків пекли хліб і пряли одяг для своїх воїнів! І хто як не вони, краще про це розкажуть! І не тільки розкажуть, а ще й покажуть і Вас навчать! Гайда в Середньовіччя! 

Доломітові Альпи це місце, яке "взірве" Ваш розум і серце, а потім і Ваш інстаграм ;) Вирушаємо в АВТО подорож до Італії! Саме цій країні пощастило "мати під боком" цей дарунок Природи: альпійські тепло-зелені луки, пухнасті білі овечки на схилах з дзвіночками, затишні дерев'яні будиночки сіл з шпиликами костелів, – і все це в обрамленні велетенських піків з білими шапками!

Про нас ;)
ПРОЙДИСВІТ живе в кожному
Наша філософія
Наші послуги
На любий смак!
З них все почалось ;)
Наша команда
Слідкуй в ФБ і Інстаграм
Пиши, дзвони!
Про нас ;)
ПРОЙДИСВІТ живе в кожному
Наша філософія
Наші послуги
На любий смак!
З них все почалось ;)
Наша команда
Слідкуй в ФБ і Інстаграм
Пиши, дзвони!

Привіт! Раді бачити Тебе на сайті однодумців! Подорожі для нас не просто хоббі чи робота, а невід'ємна частина життя, бажання бачити нове, пізнати світ, ПРОЙТИ СВІТ!

ОБИРАЙ, що ближче до душі:

Та ГАЙДА З НАМИ!


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд