оберіть напрямок туру:
Найближчі подорожі

Земля подарувала нам магічне місце, потрапивши в яке, здається, що відчуття реальності випаровується, наче бризки з водоспаду! Острів ІСЛАНДІЯ! Одним з найкращих способів побачити все багатство кольорової гамми, текстури і форм суворих пейзажів Ісландії – ПОДОРОЖ НА МАШИНІ! Запрошуємо Вас відправитись з нами дивовижними дорогами Ісландії, отримати унікальний досвід і найяскравіші враження, які залишаться в пам'яті на все життя! Це буде неймовірно насичена пригода!

Запрошуємо в ПОХІД З КОМФОРТОМ! Ночівлі в садибах, гуцульська кухня, одноденні виходи, УНІКАЛЬНА ПРОГРАМА! Невідомі Карпати ведмежими стежками – ГРИНЯВИ! Село-привид – БУРКУТ! Угорські СКЕЛІ! Ізюминка на похідному торті – сходження на ПОПА ІВАНА Чорногірського!

Продовжуємо знайомство з Туреччиною! Вирушаємо в мандри музеєм під відкритим небом, “країною чудових конів”, наскельних храмів, голуб’ятень, підземних древніх міст, сюрреалістичних пейзажів, кам’яних грибів, верблюдів і…писати-читати можна багато, але хай Вам щастить це все побачити в КАППАДОКІЇ!

Хребет Кукул
Річка Серет
Свидовець
Полонина Бладжів
Село Буковець
Гора Ігровець
Писаний камінь
Дрогобич
Рафтинг на Черемоші
Зоопарк Лімпопо
Музей Івана франка
Бакота
Бубнище
Тустань
Хребет Кукул
Річка Серет
Свидовець
Полонина Бладжів
Село Буковець
Гора Ігровець
Писаний камінь
Дрогобич
Рафтинг на Черемоші
Зоопарк Лімпопо
Музей Івана франка
Бакота
Бубнище
Тустань

Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати!

Ця думка злетіла з уст відомого російського письменника, лауреата Нобелівської премії Івана Буніна, і понеслась.. Не можемо не погодитись! Бо часто щастя в людському розумінні асоціюється саме з цими трьома поняттями.. І що нас тішить і гріє кожну секунду, то це усвідомлення того, що і ЛЮБОВ, І ПРАЦЮ, І МАНДРИ ми поєднуємо в одному процесі РАЗОМ З ВАМИ!


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд