Вартість: Під замовлення Тривалість: 3 дні

День 1. Дива Тернопільського краю: печера Кришталева – Дністровський каньйон – Джуринський водоспад


Зустріч на залізничному вокзалі Чернівців зранку. Знайомство з екскурсоводом. Сніданок. Переїзд до с. Кривче. Тут Вас чекає підземна казка - печера “Кришталева”, яка по праву вважається перлиною Подільського Придністров’я. За своїми розмірами і красою підземних лабіринтів вона входить в десятку найбільших карстових печер світу!

Переїзд до м. Заліщики, де споглянемо справжнє диво природи – Дністровський каньйон – один з найкрасивіших куточків Придністровського Поділля, головною прикрасою якого є мальовничий Джуринський водоспад – найбільший в Україні рівнинний водоспад. Потоки води спадають декількома каскадами загальною висотою біля 20-ти метрів. Шум води чути за декілька сотень метрів. Неподалік водоспаду знаходяться руїни Червоноградського замку (дві величні вежі) – однієї з твердинь часів Галицько-Волинського князівства.

Повернення до м. Чернівці, вечеря, поселення в хостел.

 


День 2. Перлина Буковини – Чернівці


Підйом о 8:30. Сніданок.

Знайомитись з Великодніми Чернівцями варто розпочати з найвідомішої частини міста – пам'ятки ЮНЕСКО – колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації! А далі в програмі – Турецька площа, де знаходиться славнозвісний об'єкт фотографування туристів – велосипед “Гуллівер”! Ще одна ізюминка Чернівців – Центральна площа, де кожного дня, рівно о 12 год. з балкона Ратуші сурмач грає мелодію “Марічка”, прогулянка єдиною пішохідною вулицею Чернівців – Ольги Кобилянської, Театральна площа, а також, головні храми міста!

Після чого вільний час, ночівля в хостелі.

 


День 3. Замки Поділля: Хотин – Кам'янець-Подільський


Ранній підйом. Сніданок. Переїзд до м. Хотин, де ми побачимо найкрасивішу фортецю України, засновану ще на початку 11 ст. Київським князем Володимиром Великим. Кого тільки не захищали її кремезні, масивні стіни у різні часи: і воїнів Галицько-Волинського князівства, і турків, і поляків!

Переїзд до Кам’янця-Подільського. Відвідини “Квітки на камені” – так милозвучно називають одне з найдавніших міст України – Кам’янець-Подільський, та головної міської пам'ятки – Середньовічного замку, перші споруди якого відносяться до XI- XII століть, а основні укріплення - до XVI -XVII століть. Оборонні укріплення в Кам'янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи!

Після обіду оглядова екскурсія містом. Після чого переїзд до м. Хмельницький, повернення додому.

 


Вартість – під запит групи.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд