Різдво в Українській Швейцарії

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 6днів/5ночей Дата: Під замовлення


ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ


1-ий день

ВІТАЄМО В КАРПАТАХ

Ось і гамірний Львівський вокзал! Не спішимо розслаблятись, щоб потрапити в Карпати потрібен ще один ривок! З хлібом і сіллю Василь зустрічає шановних гостей =) і запрошує до автобуса! 2-3 годинки і ми на місці! СХІДНИЦЯ вітає гостей чистим гірським повітрям та затишною теплою оселею! 
Сьогодні в нас вечір відпочинку і гартування духу до пригод наступних днів! А як Вам прогулянка лісовою стежиною, поміж віковічних смерек освічених ліхтарями.. 


2-ий день

ЗИМА, ЛИЖІ, САНКИ..

Їдемо в СЛАВСЬКЕ відомий гірськолижний курорт. Туристичний бізнес в Славському розпочали підприємці Ґрьодлі, які у 19 столітті влаштували тут готелі та кліматотерапевтичну станцію. Найбільшого туристичного розвитку Славське набуло у 1970-80-х роках, коли тут було споруджено понад 10 витягів та засновано спортивні гірськолижні школи. 
Піднімаємось на одному з найдовших в Україні підйомнику на гору Тростян, неймовірні краєвиди чекають нас! Пригодиться теплий одяг і рукавиці, все-таки зима на вулиці! При бажанні катаємось на лижах і санках! По дорозі додому невеличкий сюрприз прекрасний водоспад КАМ’ЯНКА! 


3-ій день

ЗАМКИ І ТЕРМАЛИ

Гуляти так гуляти! До Закарпаття рукою подати! Отож, гріх не поїхати! Екскурсія в мисливський палац ШЕНБОРНІВ і замок ПАЛАНОК в Мукачево! Перлини замкового мистецтва не залишать вас байдужими! А грітись будемо в лазні =) точніше в гарячих басейнах! Чули про Будапештські купальні? Для чого їхати так далеко, якщо свої є свої термали в БЕРЕГОВО! 


4-ий день

УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ – СХІДНИЦЯ

Скажіть, чи мали Ви нагоду побувати у Швейцарії? Для тих, хто вже бачив альпійську красу, можемо підказати, де в Україні можна побачити подібну місцевість. А для тих, хто ще не подорожував до Швейцарії, ці місця дозволять побувати там, не покидаючи свою країну! Сьогодні присвятимо день місцині, яка нас гостинно прийняла СХІДНИЦІ! Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом, дегустація мінеральних вод, відвідини єдиного в Україні пам'ятника відпочивальнику та поїлці! 
Не забуваємо, що сьогодні переддень Різдва! Кажуть в цей час з людьми трапляються дива! І одне з них чекатиме Вас вдома! РІЗДВЯНА ВЕЧЕРЯ! Дідух, сніп, 12 страв, коляда! Кутя, вареники і голубці, гриби, капуста, рибка, горох… Пальчики оближеш!


5-ий день

ПОХІД НА ТУСТАНЬ

Вирушаємо в міні-похід. ТУСТАНЬ місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Джерело зі срібною водою! Дивовижні панорами зі скель! По поверненні банька, шашличок. 


6-ий день

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ КАРПАТИ

Сьогодні додому. Їдемо до Львова. До нових зустрічей Карпати!


Вартість подорожі – під замовлення.

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій; трансфери Львів – Східниця, Східниця – Львів; організаційно-екскурсійне обслуговування; проживання в котеджі; святкова різдвяна вечеря; страхування.

Додаткові витрати: харчування, оренда лижів, санок, катання на витягах, купання в термальних басейнах (150 грн/2 год), вхідні квитки в замки (25 грн).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд