Комфортный поход с видом на Говерлу и Петрос (3 дня)

ВЕРНУТЬСЯ КО ВСЕМ
Стоимость: 2790 грн Длительность: 3 дня
Сложность: низкая Ночуем: котедж
Даты Места
06.11.2020 - 08.11.2020 Места есть

День 1. Зустріч групи. Переїзд у смт. Ворохта. Екскурсія Ворохтою


Після зустрічі всіх учасників на вокзалі Івано-Франківська, переїздимо у колиску Карпат  смт. Ворохта. До появи і розбудови Буковелю, Ворохта вважалась лижною столицею Гуцулії. Окрім знайомства з гірським містечком (відвідин древнього деревяного храму, найбільшого трампліну України, відомих мостів Ворохти – віадуків), сьогодні ми здійснимо сходження на мальовничу вершину  гору Маґура! 

 


Десь 2. Похід на г. Кукуль (1539 м)


Снідаємо і вирушаємо у похід на однойменний хребет та гору Кукуль. Маршрут насичений та мальовничий! Полонина "Спортивна", панорами Чорногори, в тому числі  на найвищі вершини України  г. Говерлу (2061 м.) та Петрос (2020 м.). Пройдемо 18 км. Приблизний час у поході  8 год. 


День 3. Повернення до Івано-Франківська. Екскурсія містом. Від'їзд 


Ранок третього дня сповіщає, що пора вирушати додому. Але не тут то було, запрошуємо Вас познайомитись з "вікном у Карпати", Станіславовом, містом Франка, а точніше  Івано-Франківськом! Прогулянка містом, відвідини смачних і недорогих ресторацій, дозволять доповнити і закріпити враження попередніх двох днів! 


Особливості походу та поради: 


  • При підготовці до походу, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам на інші дні подорожі згідно програми (змінний одяг та взуття, рушник, засоби гігієни і тд). Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!
  • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Якщо Ви боїтесь одразу відправитись в повноцінний похід з наметами і хочете провірити свої сили в похідних умовах, то ця подорож саме для Вас. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім зручного взуття та одягу.
  • В рамках походу Вас чекає активна похідно-екскурсійна програма в серці Карпат – Ворохті, з відвідинами відомих, але неймовірно мальовничих куточків Карпатів!
  • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Про оплату участі в поході, бронювання місця, знижки та здійснення передоплати ми повідомимо Вас після заповнення заявки на сайті.

Вартість 2790 грн.

У вартість включено: 

  • послуги провідника;
  • проживання в котеджі (3 дні, 2 ночі);
  • харчування в котеджі (2 сніданки, 1 обід (похідний перекус), 2 вечері);
  • користування колибою для вечірніх посиденьок біля каміну;
  • групова аптечка;
  • сувенир на память.

Додаткові витрати: трансфери, банька за бажанням (300400 грн)


Гайда з нами! ;)


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд