Отзывы

Отзыв человека, который провел с нами время признак того, что усилия потрачены не зря :) Делитесь на этих страницах своими впечатлениями, эмоциями от путешествий, а также, мечтами и пожеланиями! Ведь, конструктивний диалог, это залог нашего развития и Вашего комфортного отдыха!

Карпати і ПройдиСвіт - до нових зустрічей!

Відгук про похід: НЕВІДОМІ КАРПАТИ: ЧИВЧИН І ПАМІР
Автор: Новікова Ірина
м. Київ

Всі емоції та красу природи передати неможливо!!!!!! В десятий раз подорожую Карпатами, але щоразу щасливі емоції переповнюють і душу і серце!

Читать полностью

Мармароси, Воха і флешбеки!

Відгук про похід: МАРМАРОСИ: ВІД ПОПА ДО ПОПА
Автор: Володимир Галузинський
м. Київ

«Так, короче, план такой…» починалася фраза Сашка в телеграмі місяць тому, нижче якої був лінк, вже по прев’юшці якого розумів, що я у грі. Кілька слів «Пройдисвіт, від Попа до Попа» вже вистачило, аби відчути, що це саме воно. В голову лізе щось, щось звідти переміщається десь нижче і трохи щемить… Такі собі тривого-ностальгійні імпульси. Нині це звуть модним словом «флешбек».

Читать полностью

Дощ/сніг/град, або ЯК я провела 6 ДНІВ У КАРПАТАХ

Відгук про похід: МАРМАРОСИ: ВІД ПОПА ДО ПОПА
Автор: Христина Павлучкович
м. Стрий

Скажете ми ненормальні, божевільні люди!? О так! Всі щасливі трохи божевільні. Бо щастя, як виявилось, ховалося в деталях – у розділених на маленькі частинки батончиках, у джерельній воді, в добірній каві з цукром, яку до того всі пили без))), у теплому одязі і борщі принесеному в намет..

Читать полностью
123...10>

Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд