Без рюкзака на Попа: 4 дні в Карпатах!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ ЗАЯВКА НА ЕКСКУРСІЮ
Тривалість: 4 дні/3 ночі Вартість: 3350 грн
Харчування: гуцульська кухня Ночуємо: садиба зеленого туризму

Більше ФОТО з походу ТУТ


День 1. смт. Верховина  с. Шибене


Зустріч групи на автостанції у Верховині близько 11:00*. Звідки їдемо до основної локації нашого перебування – село Шибене. Автобус приїжджає близько обіду. Поселяємось в садибі зеленого туризму, п'ємо чайок з бутербродами і вирушаємо знайомитись з місцевістю. Сьогодні нас чекають мальовничі види одного з найвіддаленіших гуцульських поселень, запашне карпатське повітря, а по поверенні  паруююча гуцульська вечеря, вечір знайомств та солодкий сон. За бажанням туристів, можна організувати шашличок або порибалити форель в місцевих ставках!

  

*за бажанням групи організуємо трансфер з залізничного вокзалу Івано-Франківська в село Шибене.


День 2. Полонина Великі Стайки


Снідаємо та вирушаємо в мандрівку. Вздовж течії Чорного Черемошу беремо курс на полонину Великі Стайки. Стайки  частина Карпатського національного парку, але місця ці явно не туристичні,  йдемо крізь затінок смерекового лісу, гущу вільхи, слідами ведмедів (якщо пощастить побачимо сліди його перебування на власні очі). Найвища точка дня – 1450 м. На обід нас чекають бутерброди, а на десерт – мальовничі панорами Карпатів з видом на гору Попіван з ракурсу, який бачив не кожен навіть досвідчений турист. В свій час, на Стайках був табір Першої Світової війни, тому тут багато траншей, бліндажів і тд. Повертаємось до Шибене, де нас чекає заслужений відпочинок, смачна вечеря і обмін емоціями про побачене з туристичною сім'єю.

Пройдемо – 16 км. Перепад висоти – 600 м.

  


День 3. Через хребет Косарище на рафтинг у Дземброні 


Сьогодні ми знайомимося з усіма принадами Дземброні туристичної. Снідаємо, та з Верхньої Дземброні прогулюємось на хребет Косарище. Перша цікавинка, яка трапиться на нашій стежині  дерев'яна архітектура чоловічого монастиря на висоті 1000 м, з якого відкривається прекрасна панорама Чорногірського хребета. Піднімаємось ще вище і заходимо в гості до пані Марії, яка пам'ятає ще як знімали фільм "Тіні забутих предків" та у своїй хаті створила справжній художній музей! Також, по дорозі до Нижньої Дземброні побачимо автентичні старожитні хати гуцулів. Фінішною точкою дня буде сплавлання у водах Черемошу на рафтах (при відповідному рівні води в Черемоші).  По поверненні в Шибене: вечеря та відпочинок.

  


День 4. Сходження на Попа Івана Чорногірського


Встаємо раненько, снідаємо та розпочинаємо шлях довжиною 22 кілометри, щоб зійти на вершину Білого Слона, Попа Івана Чорногірського (2028 м), Попівана. Багато імен має ця гора, третя за висотою в Українських Карпатах, яка увінчана славнозвісною кам'яною короною – обсерваторією! Любуємось краєвидами, обідаємо та спускаємось до цивілізації. Сьогодні їдемо додому. Планове повернення в Івано-Франківськ – після 22:00*. Дякуємо за компанію та до нових зустрічей Карпати!

Пройдемо – 22 км.

  

*за бажанням туристів, можна залишитись ще на одну ночівлю, щоб відпочити після сходження, і відправитись додому зранку наступного дня.


Особливості походу та поради: 


 • При підготовці до походу, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати влітку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам на перші три дні подорожі згідно програми (змінний одяг та взуття, рушник, засоби гігієни і тд). Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!
 • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Якщо Ви боїтесь одразу відправитись в повноцінний похід з наметами і хочете провірити свої сили в похідних умовах, то ця подорож саме для Вас. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім зручного взуття та одягу.
 • В рамках походу Вас чекає справжній ексклюзив: похідно-екскурсійна програма з відвідинами невідомих кусочків Карпатів (Гриняви), туристичні принади Дземброні, рафтинг, екскурсійний супровід з розповідями про вівчарство та сироваріння в гуцулів!
 • Зверніть увагу, Шибене одне з найвіддаленіших поселень в Карпатах, тут практично немає мобільного звязку та інтернету. Проте, кожного дня на маршруті є місця, де Ви зможете зв'язатись з рідніми та навіть загрузити кілька фото в соцмережу ;)
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в подорожі потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами.

Вартість 3350 грн.

У вартість входить:

 • трансфери з с. Шибене в с. Дземброню та зворотній (згідно програми 3-ого дня);
 • проживання в садибі зеленого туризму 3 ночі;
 • трьохразове харчування кожного дня (повноцінний сніданок і вечеря (перше, друге, хліб, чай), обід – бутерброди, сухофрукти або цукерки);
 • послуги інструктора-провідника;
 • реєстрація в рятувальній службі;
 • вхідні квитки в заповідник, плата лісникам;
 • консультація з підготовки до подорожі;
 • групова аптечка.

У вартість не входить:

 • добирання на маршрут;
 • рафтинг (близько 350 грн);
 • страхування (за бажанням);
 • чайові гіду (за бажанням).

​​Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд