Без рюкзака на Попа Івана взимку (4 дні)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ ЗАЯВКА НА ЕКСКУРСІЮ
Тривалість: 4 дні/3 ночі Вартість: 4850 грн
Ночуємо: в садибі Складність: середня

Більше фото з маршруту можете подивитись ТУТ (сервіс ГуглФото) Дякуємо туристам!


День 1. Верховина – Шибене


Зустріч групи з інструктором у Верховині, звідки їдемо до с. Шибене. Тут поселяємось в теплому будиночку. Сьогодні відпочинок з дороги, вечеря, вечір знайомств.

 


День 2. Акліматизаційне сходження на полонину Мунчелик (1400 м)


Встаємо раненько, снідаємо та вирушаємо на тренувальне сходження до полонини Мунчелик (1400 м). Шлях пролягає по дорозі, що веде до кордону із Румунією. Підйом не складний, але дає можливість відчути свої сили в поході в зимових умовах та насолодитися краєвидами, адже, з полонини як на долоні наша ціль  Піп Іван Чорногірський! Дорогою завітаємо до колиби пастухів, яку вони взимку залишають відчиненою (за бажанням розповідь про традицію сироваріння в Гуцулів). Тут і пообідаємо. Майже весь шлях пролягає казковим смерековим лісом. По поверненні, нас чекає повноцінна вечеря та відпочинок.

Пройдемо: 12-15 км

 


День 3. Знайомство з Черемошем та похідна банька


Сьогодні день відпочинку перед сходженням на Попівана. Однак, це не значить, що ми будемо лежати ;) Вздовж течії гірської річки Черемош, смерековим засніженим лісом, інструктор проведе нас справжньою різдвяною казкою до окутаного легендами села Буркут. В пошуках мінеральної води, "живої води", сюди долаючи бездоріжжя з'їжджалися відпочивальники ще з 17 століття. Оздоровлювались тут Іван Франко та Леся Українка. Повертаємось додому, вечеряємо та швидко вкладаємось спати, оскільки надранок стратуємо для сходження на Попа Івана Чорногірського.

 


День 4. Сходження на Попа Івана Чорногірського


Прокидаємось удосвіта, щоб в 4 годині ранку зустрітись з іншою частиною групи, яка приїде автобусом з Івано-Франківська та стартувати на сходження на Попа Івана Чорногірського або славнозвісного Білого Слона, до Обсерваторії, яка знаходить на самій вершині гори (2028 м). Після чого спускаємось трохи нижче, в зону лісу, обідаємо та йдемо вниз до автобуса. Близько 15:00 виїздимо до Івано-Франківська, звідки їдемо додому*. До нових зустрічей Карпати!

Пройдемо: 22-24 км

 

*за бажанням можна залишитись ще на одну ночівку, щоб відпочити після сходження та відправитись додому наступного дня.


Особливості походу та поради:


 • При підготовці до походу, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам на перші три дні подорожі згідно програми (змінний одяг та взуття, купальник для баньки, рушник, засоби гігієни і тд). Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!
 • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Якщо Ви боїтесь одразу відправитись в повноцінний зимовий похід і хочете провірити свої сили в зимових умовах, то ця подорож саме для Вас. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім нормального взуття та теплого одягу.
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами.

Вартість 4850 грн.

У вартість входить:

 • трансфер з Шибене до Івано-Франківська;
 • проживання в будиночку 3 ночі;
 • трьохразове харчування кожного дня (повноцінний сніданок і вечеря (перше, друге, хліб, салат, чай, печиво або домашня випічка), обід – бутерброди, сухофрукти або цукерки);
 • послуги інструкторів-провідників;
 • реєстрація в рятувальній службі;
 • вхідні квитки в заповідник, плата лісникам;
 • групова аптечка.

У вартість не входить:

 • маршрутний транспорт з Івано-Франківська до с. Шибене (орієнтовно 200 грн);
 • банька (за бажанням);
 • страхування (за бажанням).

Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд