Марокко без all inclusive :)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 11 днів Складність: середня
Вартість: 250 евро
Дати Місця
18.02.2020 - 28.02.2020 Залишилось 2 місця

1 день. Прибуття у Марракеш


Цей день присвятимо зустрічі всіх учасників групи у Марракеші та знайомству з цим колоритним містом.

 


2 день. Поселення Імліль, радіальний вихід на перевал Тізі Мзік


Зранку їдемо в напрямку до Атлаських гір, а саме, поселення Імліль. Поселяємося у притулок і вирушаємо у радіальний вихід на перевал Тізі Мзік (2480 м). Повертаємося у притулок, де і заночуємо.

 


3 день. Імліль   притулок Тубкаль 


Починаємо наступний етап сходження на Тубкаль. Перехід вздовж русла ріки додасть колориту нашому підйому. Наша ціль притулок у підніжжі Тубкаля. 

 


4 день. Сходження на Тубкаль


Прокидаємося вночі і готуємося до штурму. Здійснюємо сходження, робимо фото на вершині гори (4167 м), після чого повертаємся у притулок. Забираємо свої речі та спускаємося вниз, у вже знайомий нам притулок :)

 


5 день. Резервний


Він нами згодиться на випадок негоди. Або ж продовжить нашу екскурсійну частину.

 


6 день. Початок екскурсійної частини. Айт-Бен-Хадду


Перший екскурсійний пункт  це справжнє африканське місто у пустелі, що охороняється ЮНЕСКО. Гуляємо вузькими вуличками, ховаючись від палючого сонця та знайомимось з місцевим колоритом. Тут побачимо одну із локацій відомого серіалу Гри Престолів. Після того переїздимо у Уарзазат.

 


7 день. Уарзазат


Даний край славиться своїми... декораціями, де знімали багато відомих фільмів. Яких? Дасте відповідь на це питання уже на місці. Після чого нас чекає переїзд до славнозвісного каньйону Торда, а звідти до поселення Мерзугу, що межує з пустелею Ель Шербі, де маємо шанс покататись на верблюдах, посерфити на піску та повечеряти у місцевих жителів –синів пустелі  берберів.

 


8 день. Фес найдревніше місто Марокко 


Вирушаємо на північ через каньйон де Зіз. Дорогою ми побачимо "в розрізі" Атлаські гори. Після чого прибудемо у древнє місто та прогуляємося по його середньовічними вуличками та мединею. 

 


9 день. Переїзд до голубого міста  Чефчауен


У програмі найінстаграмніше місто Марокко – Чефчауен (голубе місто), яке славиться своїми колоритними біло-голубими вуличками, а також, маловідоме серед туристів, але надзвичайно красиве місто Танжер.

 


10 день. Ессуейра


Нас знову чекає черговий переїзд, цього разу до містечка, де голубий колір також в моді, але цього разу багато голубих... човнів! А також, тут є океан. Ми поєднаємо приємне з корисним! ;)

 


11 день. Переїзд в Марракеш. Відправлення додому 


Якщо Вам мало океану, то можете залишатися у Ессуейрі та запасатися сувенірами. Для тих, кому пора додому, вирушаємо в Марракеш, де будемо прощатися з африканським континентом.

 


Особливості подорожі та поради:


 • Зверніть увагу, подорож поділяється на похідну та екскурсійну частини. Для похідної частини Вам знадобляться речі, як для повноцінного пішохідного походу, окрім намету, оскільки ночівлі плануємо в притулках. Не зважаючи на те, що в поході ми знаходитимемось в Африці та ночувати будемо в туристичних притулках, маршрут горами Атласу пролягає на високогір'ї, де буде сніг і температура нижче нуля вночіна чому слід зробити акцент при зборі речей.  Детальніше перелік речей читайте в статті що брати з собою в похід в Марокко. Також, Вам знадобляться кішки, які не потрібно везти з собою, бо візьмемо їх в оренду на місці. 
 • Зустріч групи та відправлення додому з Марракешу.
 • Громадянам України для відвідування Марокко потрібно оформити візу та медичне страхування. Відкриття візи не становить проблем, відмов фактично не буває, але подбати про відкриття візи потрібно завчасно, спланувавши візит до Консульства в Києві. Для громадян Росії візи не потрібно.
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору в євро, при зустрічі групи в у Марокко. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо.

Вартість участі – 250 євро.

У вартість входить:

 • трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора;
 • групове спорядження;
 • групова медична аптечка.

У вартість не входить:

 • авіапереліт, віза, страхування;
 • вхідні квитки;
 • трансфери згідно маршруту;
 • ночівлі в хостелах та кемпінгах (туристичних притулках);
 • харчування під час екскурсійної частини.

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 300–350 євро.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд