Зимові канікули 2018 Новий Рік

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 5 днів/ 4 ночі* Вартість: 1975 грн*


ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 (30.12.17)*

Прибуття** до української Швейцарії, бальнеологічного курорту ім. О. Стоцького, затишного містечка посеред карпатських гір та лісів – Східниці, поселення, вільний час, вечірня прогулянка, знайомство учасників.

День 2 (31.12.17)

Сьогодні ми побачимо справжню українську Швейцарію у вигляді мальовничик панорам над рікою Стрий, перегорнемо сторінку історії краю, глянувши на Костел в селі Майдан, порибалимо та посмакуємо фореллю, погріємо боки в чанах та якщо удача повернеться о нас лицем, побачимо стадо справжніх зубрів у заповіднику! По поверненні під яскраві спалахи феєрверків зустрічаємо Новий Рік!

День 3 (01.01.18)

З Новим Роком! Сьогодні день відпочинку! Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом Східниця, дегустація джерел, за бажанням SPA процедури, банька, шашличок.

День 4 (02.01.18)

Вирушаємо в міні-похід. ТУСТАНЬ  місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Джерело зі срібною водою! Дивовижні панорами зі скель! По поверненні, різдвяна вечеря у дусі бойківських традицій.

День 5 (03.01.18)

Додому нас кличе дорога. До нових зустрічей!*


Гайда на лижі! Для любителів активних зимових видів спорту, поряд зі Східницею є кілька гірськолижних комплексів. З інформацією про них, ціни на абонементи та прокат ознайомлюйтесь тут:Вартість подорожі – 1975 грн.*

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій; організаційно-екскурсійне обслуговування; проживання в котеджі; пам'ятний сувенір; фотозвіт.

Додаткові витрати: харчування, вхідні квитки, трансфери до гірськолижних комплексів, прокат, абонементи.


* тривалість туру коригується в залежності від кількості днів Вашої відпустки та може бути доповнена катанням на лижах та відпочинком в Східниці. Ціна вказана за основні 5 днів туру.

** добратись до Східниці можна зі Львова (з автовокзалу, поряд з залізничним вокзалом, кожну годину відправляються рейсові автобуси Східниця – Львів). Аналогічно із Трускавця.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд