Тривалість: 5 днів/ 4 ночі Вартість: 160 євро

День 1 (29.12.18)


Переліт, поселення в готель, вільний час (прогулянка, вечеря)

 


День 2 (30.12.18)


Сніданок, кількагодинна оглядова екскурсія містом. Відкриємо для себе величний Стамбул! Мечеть Айя-Софія, Блакитна Мечеть, Сулейманіє, де похована Роксолана і Сулейман, найстаріший парк Стамбула Гюльхане з оглядовим майданчиком на бухту Золотий Ріг та Босфор, найвища вежа міста Галата і оглядова панорама з неї на старе місто, площа Таксім, історична вулиця Істікляль! І чим далі в ліс, тим більше дров! Щоб пізнати весь Стамбул, потрібно мати в запасі вічність! Ми ж маємо змогу тільки торкнутись! ;)

 


День 3 (31.12.18)


Сніданок. Побачити Стамбул не тільки зовні, а й зсередини можливо, відвідавши водосховище Цистерна Базиліка. Підготовка до святкування Нового Року. Споглядати феєрверки з Галатського моста, що може бути романтичніше!

 


День 4 (01.01.19)


Сніданок, вільний час (можливість погуляти новорічними вуличками міста, відвідати Гранд Базар, купити сувеніри додому, покататись на кораблику по Босфору, наприклад, до Принцевих островів, оглянути місто з найвищого майданчика (236м!), який знаходиться на останньому поверсі хмарочоса «Сапфір» – одним словом, чого душа забажає або не вистачить часу в інші дні!)

 


День 5 (02.01.19)


Висилення, переліт додому...

  


Особливості подорожі та поради:


  • віза: для громадян України візи в Туреччину не потрібно, тому Вам достатньо мати закордонний паспорт старого чи нового зразка (без різниці) з мінімальним терміном дії 4 місяці з дати зворотнього виїзду. Страхування за бажанням.
  • вартість туру 160 євро (у вартість входить: екскурсійне обслуговування, проживання в готелі або (4 ночі) на базі сніданків).
  • додатково оплачується: трансфери з аеропорта до готелю і назад, страхування (за бажанням), міжнародний авіапереліт, проїзд в громадському транспорті, вхідні квитки, особисті витрати (сувеніри, харчування).
  • квитки на літак: летимо літаком, вартість авіаперельоту не включаємо у вартість, але з радістю допоможемо Вам з покупкою квитків.
  • житло залежить від розміру Вашого гаманця і вимог, тобто, не складає ніяких проблем поселити Вас в хостел економ варіанту чи готель з зірочками відповідного рівня. Звичайно, це відобразиться на ціні туру. Снідати будемо в готелі (хостелі). Обідати та вечеряти в місті в рамках екскурсій.
  • погода: зима в Стамбулі м'ягка і тепла. Температура повітря вдень +10 ... + 13 °C в сонячну погоду, в хмарну – до +6 °C. Ночами – близько +3 ... + 4 °C, іноді трапляються заморозки до -1 °C. Дощі бувають, але нетривалі. Тому рекомендуємо брати мембранну куртку, яка захистить від вітру і тимчасового дощу.
  • святкування Нового року: Новий рік – це світське свято, і за канонами ісламу відзначати його не рекомендується. Однак, Стамбул – сучасне місто, і європейські традиції йому не чужі, тому Новий рік тут святкують шумно і весело. Найпопулярніше місце для новорічних гулянь – Галатский міст, який з'єднує нову і стару частини міста. Сюди приходять помилуватися феєрверками, які запускають на площі Таксім, а також повечеряти в одному з численних рибних ресторанчиків. За бажанням туристів можна взяти участь в новорічних програмах, типу «Зустріч Нового року в турецькому стилі» або «Зустріч Нового року на кораблику по Босфору». Зазвичай, вони включають святкову програму, стіл, музику. Оплачуються додатково.

Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд