Новый Год в сердце Гуцульщины!

ВЕРНУТЬСЯ КО ВСЕМ ЗАЯВКА НА ЭКСКУРСИЮ
Длительность: 4 дня/4 ночей Стоимость: 6550 грн*

 День 1. Вас вітає Гуцульщина!


Зустріч групи у Ворохті на залізничному вокзалі зранку (близько 10 год, залежно від прибуття потяга).  Екскурсійний автобус видає привітальний сигнал і запрошує на борт! Сповнені мрій і емоцій вирушаємо до Криворівні, де будемо жити і відпочивати наступні дні подорожі. По дорозі маємо гуцульський сніданок (чи то вже обід) в гостях у пані Галинки. А також, цікаву розповідь від газдині про життя гуцулів крізь призму вишиванки! А далі на пагорбі, з видом на засніжену Говерлу, ми споглянемо Верховину у всій красі, ще й під мелодію мелодійних гуцульських музичних інструментів. По прибутті, поселяємось в садибі, нас чекає гаряча вечеря, вечір знайомств і відпочинок!

  


День 2. Похід до Терношорської Лади!


Снідаємо і їдемо в Снідавку. Ви не повірите, але в цьому малесенькому селі розташувалось Восьме чудо світу! По дорозі до нього ми відвідаємо водоспад Терношорський Гук і красиві скелі Ворота Прориву. І ось вона! Велика Матір, Матір, Терношорська Лада, Лада  як тільки не називають величезну скельну скульптуру стародавньої слов'янської богині. Зображена вона у вигляді вагітної жінки і уособлює жіночу енергію. Кажуть, що Лада з'явилсь тут ще в доарійську епоху і не природнім шляхом, а рукотворним! Тому вчені вважають, що тут було скельне святилище. Це місце являє собою велике енергетичне поле! А з вершини скель відкривається чудовий краєвид на навколишні гори. Тут ми матимемо вдосталь часу, щоб насолодитись, підзарядитись, зробити пікнік.

  

По поверненні, вільний час на відпочинок і підготовку до зустрічі Нового Року!


День 3. Полонина Перці, лижі, санки, майстер-класи!


Посеред карпатських горів, з видом на Говерлу і Петрос, навіть взимку діє для нашої забави творча полонина Перці з девізом: "Додай перцю у свій відпочинок!" ;) Адже, тут: найвисокогірніша садиба Святого Миколая, майстер-класи, смачна гуцульська кухня, резиденція наливок, гуцульське SPA, безліч локацій для фото, катання на санках і тюбах! Зайнятись є чим і великому, і малому!

Поряд діє гірськолижний комплекс для любителів лижів, аби морозець був, снігу насиплють! ;) 

   


День 4. Скупляємо сувеніри і додому!


Сьогодні додому. Снідаємо, невеличка екскурсія Криворівнею, час у пошуках карпатських сувенірів та їдемо у Ворохту (поїзд до Києва о 14:07, у кого пізніше, є можливість познайомитись з лижною екс-столицею Ворохтою). До нових зустрічей Карпати!


Вартість подорожі  6550 грн. 

У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій кожного дня, організаційно-екскурсійне обслуговування 4 дні, супровід екскурсовода кожного дня, проживання в садибі 4 дні/3 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір.

Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки в музеї, "Полонину Перці", банька, чани, святковий бенкет. Детальніше надішлемо в інфо-листі з підготовкою до подорожі.


Гайда з нами! ;)


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд