Вартість : 2250 Проживання: 4 дні/3 ночі
Харчування: в ціні туру


ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ


1-ий день*

СХІДНИЦЯ    УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ

Скажіть, чи мали Ви нагоду побувати у Швейцарії? Для тих, хто вже бачив альпійську красу, можемо підказати, де в Україні можна побачити подібну місцевість. А для тих, хто ще не подорожував до Швейцарії, ці місця дозволять побувати там, не покидаючи свою країну! Сьогодні присвятимо день місцині, яка нас гостинно прийняла  СХІДНИЦІ!** Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом, дегустація мінеральних вод, відвідини єдиного в Україні пам'ятника відпочивальнику та поїлці! А ще нас чекає смачна вечеря і вечір знайомств!


2-ий день 

ЗИМА, ЛИЖІ, САНКИ..

Сьогодні плануємо "вбити двох зайців" – і на лижах покататись, і цікаву екскурсію відвідати! Тому їдемо в СЛАВСЬКЕ – відомий гірськолижний курорт. Туристичний бізнес тут розпочали ще підприємці Ґрьодлі, які у 19 столітті влаштували в Славському готелі та кліматотерапевтичну станцію. Найбільшого туристичного розвитку містечко набуло у 1970-80-х роках, коли тут було споруджено понад 10 витягів та засновано спортивні гірськолижні школи. 
Піднімаємось на одному з найдовших в Україні підйомнику на гору Тростян, неймовірні краєвиди чекають нас! Пригодиться теплий одяг і рукавиці, все-таки, зима на вулиці! При бажанні катаємось на лижах і санках! По дорозі додому невеличкий сюрприз  прекрасний водоспад КАМ’ЯНКА

 

Гайда на лижі! Для любителів активних зимових видів спорту, поряд зі Східницею є кілька гірськолижних комплексів. З інформацією про них, ціни на абонементи та прокат ознайомлюйтесь тут:


3-ій день 

ПОХІД НА ТУСТАНЬ

Вирушаємо в міні-похід. ТУСТАНЬ  древнє місто-фортеця, місце сповнене природної краси і багатовікової історії! Джерело зі срібною водою! Дивовижні панорами зі скель! По поверненні час на відпочинок, банька, відпочинок шашличок (за бажанням). 


4-ий день 

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ КАРПАТИ

Сьогодні день задаєте Ви! У кого на що часу вистачить, перед відправленням додому. Чи то на лижі згасати, чи Східницею не спішучи прогулятись, сувенірів прикупити, чи лісовою стежиною пройтись до джерела за цілющою водичкою в дорогу! До нових зустрічей Карпати!


Вартість подорожі – 2250 грн.

У вартість включено: транспорт під час екскурсій; екскурсії кожного дня; проживання в котеджі (4 дні, 3 ночі); харчування (сніданки, вечері); пам'ятні сувеніри. 

Додаткові витрати: обіди, вхідні квитки, оренда лижів, санок, катання на витягах.


* тривалість туру коригується в залежності від кількості днів Вашої відпустки та може бути доповнена катанням на лижах та відпочинком в Східниці. Ціна вказана за основні 4 дні туру.

** місце зустрічі групи  Східниця. Добратись до Східниці можна зі Львова (з автовокзалу, поряд з залізничним вокзалом, кожну годину відправляються рейсові автобуси Східниця – Львів). Аналогічно із Трускавця. Або за Вашим бажанням ми організуємо для Вас трансфер чи таксі.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд