Вартість : 2600 грн Тривалість : 4 дні
Складність : низька Живемо: в садибі

Більше ФОТО з туру дивіться ТУТ (сервіс Гугл Фото)


ПРОГРАМА ТУРУ


1-ий день

ВІТАЄМО В СВІЖОСТІ КАРПАТ

Зустріч групи в Східниці (добратись сюди можна зі Львова автобусом (з залізничного вокзалу) або з Трускавця автобусом чи трансфером). Поселення в садибу. Трішки відпочиваємо і відправляємось в пішохідну оглядову екскурсію бальнеологічним курортом. Будемо "дегустувати" нафтусю, насолоджуватись свіжим повітрям смереково лісу навколо, вишукувати десяток затишних стежечок, які ведуть до бюветів мінеральнох вод, захід сонця зустрінемо в парку Пантелеймона Цілителя! За бажанням, у вечірній час можемо влаштувати купання в чані.

 


2-ий день

ПОХІД НА ТУСТАНЬ І СТОРОЖОВІ ВЕЖІ

Встаємо зранку і смерековим прохолодним лісом вирушаємо в похід! Щоб відвідати туристичну окрасу місцевих країв, середньовічну митницю, скельне місто-фортецю Тустань в Уричі! Комплекс скель вражає своєю кам'яною масштабністю, тут є де гарно погуляти, вдосталь пофотографуватись і смачно пообідати. В альтанках, з видом на Тустань і гори, Вам приготують бограч, овочі-гриль, шашличок, – чого душа забажає ;)

А далі, йдемо у пошуках вартової вежі Тустані, не дарма вона називається Гострий камінь, адже, знаходиться вище за Тустань і відкриває неймовірну панораму Сколівських Бескидів!

А ще вище, в цих краях відкрили нову чудову туристичну атракцію! Піднімемось на сучасну 15-метрову оглядову вежу на горі Цюхів Верх, щоб побачити неймовірну 360-градусну панораму на навколишні гори!

По поверненні додому відпочинок, за бажанням шашличок. На території садиби чудова зона відпочинку з альтанками, гойдалкою, мангалом. Все це у Вашому розпорядженні!

  


3-ій день

КАРПАТСЬКЕ МОРЕ, ВОДОСПАДИ, СКЕЛІ

Вчора був день скель! А сьогодні  день води! Снідаємо та вирушаємо у пошуках Сколівських водоспадів. Для початку, ми полюбуємось з новенької гойдалки на долину річки Стрий, пізінше дізнаємось, що ж то таке Карпатське море! Чому Водоспад Лазний? – дізнаєтесь на місці ;) Водоспад Сопіт, бо село Сопіт. Стежка до нього коротка, бойківські розцяцьковані хатки, чудовим смерековим лісом, з затишним місцем для пікніка. Також, сьогодні ми прогуляємось княжими стежками у пошуках Княжих скельПо дорозі додому, заїдемо повечеряти і нас чекає заслужений відпочинок в прохолоді карпатського вечора!

 


4-ий день

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Залежно від часу відправлення поїздів додому, у Вашому розпорядженні вільний час для відпочинку та покупки сувенірів. Якщо часу достатньо, запрошуємо Вас взяти участь в рибалці на форельку, пройтись одним з найдовших підвісних мостиків в Карапатах, полюбуватись краєвидами Української Швейцарії! А також, можна залишитись в Східниці ще на кілька днів відпочинку! Не прощаємось! До нових зустрічей!

 


Вартість подорожі  від 2600* грн.

У вартість включено: трансфери згідно програми (3-ій день); екскурсійне обслуговування згідно програми; проживання в садибі (3 ночі); пам'ятний сувенір.
*дана сума вказана за номер у садибі зеленого туризму з санвузлом у номері (фото можемо скинути). Якщо бажаєте вищий рівень житла, то вкажіть це під час розмови з менеджером

Додаткові витрати: вечері та сніданки можна замовляти в індивідуальному порядку або ж готувати самостійно; обіди на виїзді під час програми; вхідний квиток в Заповідник Тустань.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд