Карпатське море та водоспади!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Вартість : 1590 Тривалість : 4 дні
Складність : низька Живемо: в садибі
Дати Місця
25.07.2020 - 28.07.2020 Залишилось 10 місць
01.08.2020 - 04.08.2020 Залишилось 10 місць

В рамках цього туру Ви можете здійснити свою мрію ПОЛІТ на ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ над Карпатами!


ПРОГРАМА ТУРУ


1-ий день

ВІТАЄМО В СВІЖОСТІ КАРПАТ

Прибуття в Трускавець поїздом зранку. Трансфер до Східниці, годинка і ми на місці. Поселення в садибу. Трошки відпочиваємо і відправляємось в пішохідну оглядову екскурсію бальнеологічним курортом. Будемо "дегустувати" нафтусю! І насолоджуватись свіжим повітрям смереково лісу навколо!

  


2-ий день

ПОХІД НА ТУСТАНЬ

Встаємо зранку і смерековими прохолодними лісами вирушаємо в похід! Щоб відвідати туристичну окрасу місцевих країв, середньовічну митницю, скельне місто-фортецю Тустань в Уричі! Комплекс скель вражає своєю масштабністю, тут є де гарно погуляти. пофотографуватись і пообідати. В альтанках з видом на Тустань і гори Вам пригодують бограч, овочі-гриль, шашличок, – чого душа забажає ;) А далі, йдемо у пошуках вартової вежі Тустані, не даремно вона називається Гострий камінь, знаходиться вище за Тустань і відкриває неймовірну панораму Сколівських Бескидів!

По поверненні додому відпочинок, за бажанням шашличок. На території садиби чудова зона відпочинку з альтанками, гойдалкою, мангалом. Все це у Вашому розпорядженні.

  


3-ій день

КАРПАТСЬКЕ МОРЕ, ТРАДИЦІЇ І ВОДОСПАДИ

Встаємо зранку, снідаємо, сьогодні насичений день. Правда ходити пішки будемо менше, сьогодні ми на транспорті. В програмі дня багато води і майстер-класів! Їдемо до відвідин водоспаду Гуркало. Якщо пощастить, Ви почуєте його гуркіт ;) Після прогулянки вирушаємо у пошуках місцевих традицій і самі побуваємо на місці середньовічних українців! Ви отримаєте унікальну можливість замісити тісто та спекти хліб своїми руками, збити масло, попити карпатського чаю з 12-трав, вдягнути український стрій і дістати хліб власноруч з печі, а потім його ще й смачно з'їсти! І все під супроводом справжньої майстрині, яка запалить Вас своєю справою! Тут можемо пообідати і відправимось у пошуках Карпатського моря, де можна буде покупатись і відправитись до смерековго затишку водоспаду Сопіт!

По дорозі додому заїдимо повечеряти і Вас чекає заслужений відпочинок в прохолоді карпатського вечора!

  


4-ий день

ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ

Сьогодні завершується наша подорож. Залежно від часу відправлення поїздів додому, у Вашому розпорядженні вільний час для відпочинку та покупки сувенірів. Якщо часу достатньо, запрошуємо взяти участь в рибалці на форельку. А також, можна залишитись в Східниці ще на кілька днів відпочинку.

  


Вартість подорожі  1590 грн.

У вартість включено: трансфери в дні запланованих екскурсій; організаційно-екскурсійне обслуговування; проживання в садибі (3 ночі); фотозвіт; пам'ятний сувенір.

Додаткові витрати: дорога до Східниці і додому; харчування; вхідні квитки.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд