Дністровський WeekEnd

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 3 дні Вартість: Під замовлення
Складність : низька

День 1. Сплав с. Нижнів – с. Коропець


Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-ФранківськПереїзд до місця початку сплаву, перекус на галявині, підготовка до сплаву, інструктаж з техніки безпеки. Вперед на судна! Гребля надає відпочинку оздоровчого азартного характеру, проте особливо цінуються ті моменти, коли течія несе судно сама, адже, відірвавши погляд від весел і попарного помахування ними, Ви насолоджуєтесь дивовижними краєвидами Дністровського каньйонуПерша екскурсійна зупинка неподалік села Одаїв. Щоб побачити неймовірну панораму Дністра, прогулюємось до вершини каньйону. Тут є давня капличка і встановлено хрест на честь загиблих воїнів УПА. За півкілометра від каплички, в глибині лісу, заховалась печера, де були знайдені археологічні залишки і кістки прадавніх тварин. Особливо вражає велетенський зал печери, на фоні непомітного входу, таке враження, що тут справді поміщався мамонт! Повертаємось до суден, обідаємо і продовжуємо сплав до села Коропець, де й зупинимось на ночівлю. Виносимо всі речі на берег, розкладаємо намети, переодягаємось, збираємо дрова для вогню та приготування вечері. Якщо є сили та бажання влаштовуємо вечірні посиденьки з іграми та співами.

 


День 2. Сплав с. Коропець – с. Ісаків


Вранці купаємось і ситно снідаємо, адже попереду насичений день! Ранкова зарядка з веслами наблизить нас до першої екскурсійної зупинки – відвідуємо унікальні травертинові утворення біля села Стінка. Травертиновий водоспад освіжить та відновить сили, а печера перекине нас в далеке минуле, адже за переказами та знайденими свідченнями в ній більше 1000 років до нашої ери існувало язичницьке святилище, яке з часом уподобали християни. Повернувшись до човнів, обідаємо. Відчалюємо і вже за кілька поворотів допливаємо до с. Возилова. Тут є гарна зручна заводь для купання. А також, ця місцина славиться каскадом Возилівських водоспадів, які особливо мальовничо виглядають посеред густої зелені літнього лісу. Оцінимо особисто, здійснивши пішу вилазку! Табір розбиваємо неподалік села Ісаків. Розвантажуємо та виносимо судна на берег, розбиваємо намети, збираємо дрова і готуємо вечерю. У вільний час купаємось, засмагаємо, ловимо рибу. Після запашної вечері, закінчуємо день веселими іграми, співами та посиденьками біля вогню.

 


День 3. Сплав с. Ісаків – с. Незвисько


Купаємось, снідаємо, і гайда на судна! На цій ділянці Дністра багато безлюдних місць, заліснені береги каньйону закривають Вас від зовнішнього світу. На одному з таких схилів заховався неймовірної краси травертиновий водоспад Дівочі сльози. Закам'янілий мох утворює масивну шапку, з якої наче з лійки, стікають кришталево прозорі холодні краплі. Закінчуємо сплав поряд із с. Незвисько, яке вважають археологічною скарбницею України, через велику кількість знахідок часів Трипільської культури (IV-III ст. до н.е). Існує,також багато легенд про заховані неподалік скарби і унікальний підземний потік, який поки що ніхто не знайшов. Обідаємо, збираємо речі, пора вирушати додому! До нових зустрічей величний мальовничий Дністер! 

 


Особливості подорожі та поради:


  • Якщо Ви сумніваєтесь або не знаєте, які речі брати з собою на сплав ознайомтесь зі статею про підготовку до сплавляння Дністром;
  • Учасники сплаву зобов'язані: на воді знаходитись в жилеті, виконувати вказівки інструктора, дотримуватись правил техніки безпеки (які будуть доведені до відома учасників під час проведення інструктажу).
  • Оскільки подорож є спортивною і пов'язаною з перебуванням на воді, що зумовлює небезпеку для життя, під час сплаву забороняється: вживання алкоголю, куріння на човнах.

Вартість – під замовлення.

У вартість включено: трьохразове харчування (сніданок, вечеря –  готуються на вогні, обід  перекус), прокат човнів, інструктаж, послуги інструкторів, страхування, групова аптечка та прокат групового спорядження. 

Оплачується додатково: трансфери, прокат особистого туристичного спорядження. 


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд