В Карпати без рюкзака: Терношора, Писаний камінь, Кострич! (4 дні)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 4 дні/3 ночі Вартість: 3250 грн
Складність : низька Ночуємо: котедж

 День 1. Івано-Франківськ  Верховина


Зустріч групи у столиці Гуцульщини – Верховині до 12 год. Поселяємось в наш затишний будиночок біля лісу і вирушаємо знайомитись із Жаб'є (давня назва Верховини). Сьогодні дізнаємось трішки про гуцульські традиції, музику і навіть спробуємо потрембітати на трембіті! З оглядової площадки, на заході сонечка, полюбуємось красою тутешніх гір! 

  


День 2. Екскурсія-похід на Писаний камінь!


Добре снідаємо, готуємо бутерброди і термос в рюкзак. Вирушаємо на енергетичну і естетичну "підзарядку" до Писаного каменю! Геологічна пам'ятка природи, містичне місце сили кличе нас. Тут відпочивали та черпали енергію ще язичники, сповнювались натхненням українські видатні письменники Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник. Стежина до каменю насправді чарівна: гуцульські краєвиди в обрамленні віковічних смерек! 

По поверненні в садибу, за бажанням, організуємо шашличок чи рибку на мангалі і баньку.

Сьогодні пройдемо 10-12 км.

  

*дякуємо за фото Вікторії Кухтар


День 3. Терношорська Лада


Орендованим транспортом вирушаємо в Снідавку. Ви не повірите, але в цьому малесенькому селі розташувалось Восьме чудо світу! По дорозі до нього ми відвідаємо водоспад Терношорський Гук і красиві скелі Ворота Прориву. І ось вона! Велика Матір, Матір, Терношорська Лада, Лада  як тільки не називають величезну скельну скульптуру стародавньої слов'янської богині. Зображена вона у вигляді вагітної жінки і уособлює жіночу енергію. Кажуть, що Лада з'явилсь тут ще в доарійську епоху і не природнім шляхом, а рукотворним! Тому вчені вважають, що тут було скельне святилище. Це місце являє собою велике енергетичне поле! А з вершини скель відкривається чудовий краєвид на навколишні гори. Тут ми матимемо вдосталь часу, щоб насолодитись, підзарядитись, зробити пікнік.

  


День 4. Полюбуватись Чорногорою з Костричі і додому


Снідаємо і сповнені сил та енергії попередніх днів, їдемо на Кривопільський перевал, звідки йдемо в похід, щоб полюбуватись найвідомішим і найпотужнішим місцем сили українських Карпатів – Чорногорою. А постає вона у всій красі з хребта Костричі. Маршрут надзвичайно мальовничий, влітку і взимку закохує в себе туриста з першого погляду! Гайда закохуватись в гори!

Повертаємось до автобуса і вирушаємо до Івано-Франківська. Рекомендуємо брати квитки на вечірні потяги (близько 22:00).

Сьогодні пройдемо 10-14 км.

  


Особливості походу та поради:


  • В цьому поході ми живемо в комфортній садибі, номери 2-3 місні зі зручностями. На території є зона барбекю і банька;
  • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім зручного взуття та одягу;
  • При підготовці до подорожі, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам для проживання в садибі (одяг для сну, резинові тапочки для душу, засоби гігієни), змінний одяг та взуття, купальник для баньки і тд. Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в подорож, подзвоніть або напишіть нам!
  • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами.

Вартість подорожі  3250 грн.

У вартість включено: 

  • проживання в садибі 4 дні/3 ночі (номери 2-3-ох місні зі зручностями);
  • користування альтанками з зоною барбекю, каміном;
  • харчування (сніданки – гаряча страва, чай, кава, солодке, обіди – похідний перекус (бутерброди, овочі, сухофрукти або цукерки). Окрім 1-ого дня;
  • трансфери по програмі (Верховина – Снідавка – Верховина, Верховина – Буковець – Верховина, Верховина – Кривопільський перевал – Івано-Франківськ);
  • екскурсійний супровід досвідченого гіда всі дні подорожі;
  • пам'ятний сувенір.

Додаткові витрати: харчування (вечері – поряд є колиба, де можна відвідати місцевої кухні), банька (за бажанням), вхідний квиток в Музей "У трембітаря".


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд