Дністровська Рів'єра

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 1 день Вартість: 690 грн

Програма екскурсії


07:45* – збір групи на вокзалі в Івано-Франківську (біля центрального входу в залізничний вокзал). Виїзд.

11:00 – 12:30 – відвідини печери-музею Вертеба. Наддністрянська помпея так називають печеру Вертеба, унікальну тим, що тут діє єдиний у світі музей трипільської культури! Зібрався якось Ян Малевський в далекому 1823 році полювати на лисиць та й привели його ці хитрі тваринки до входу в землю, де знайшов він багато керамічних виробів, походження яких, на його думку, належало до античної доби. Це було відкриття ще невідомої тоді трипільської культури, про яку дізнаються аж через 70 років (!)...

   

14:00 – 15:00 – піднімемося до Хрещатика, щоб побачити найбільший в Європі Дністровський каньйон та неймовірної краси панораму Заліщиків.

  

15:30 – 17:30 у Червоному городі, якого вже не знайдете на карті, спустимося каньйоном до залишків Червоногородського замку. Тут колись знаходилися роботи самого Торвальдсена. Крім того побачимо залишки Домініканського монастиряАле головною прикрасою цієї місцевості є мальовничий Джуринський водоспад – найбільший в Україні рівнинний водоспад. Потоки води спадають декількома каскадами загальною висотою біля 20-ти метрів. Шум води чути за декілька сотень метрів.

  

20:30 – повернення в Івано-Франківськ. 


Вартість участі в екскурсії  690 грн (трансфери, послуги екскурсовода, сувенірчик)

Вхідний квиток в печеру – 35 грн.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд