Незабутній 2016 рік!!!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВІДГУКІВ

Відгук про: ПРОЙДИСВІТів ;)
Автор: Таня Маліборська, 27 років
м. Івано-Франківськ

Я не вмію ділитись своїми враженнями, але я щиро вдячна Василю та Мар’яні, адже завдяки вам я провела незабутній 2016 рік насичений пригодами, враженнями, позитивними емоціями, які запам’ятаються назавжди!

Все почалося з гори Піп Іван мій перший зимовий похід з Пройдисвітами, нічне сходження, зимові гори, «Білий Слон», схід сонця. Це водночас втома і радість, підтримка незнайомих людей. Завдяки вам я, як це недивно і смішно, вперше побачила море, Одесу, Білгород-Дністровський, затоку, колоритне Закарпаття, таємничі печери, музеї Гуцульщини, Джуринський водоспад, Піп Іван, Петрос, Кукул, Малий Горган. З вашою допомогою, я відпочиваю і відключаюсь від сірих буднів і одноманітності кожного дня. Ваші поїздки як наркотик, хочеться ще і ще…… стаю залежною. 

  

Тому раджу кожному!!! Головне наважитись і поїхати з Пройдисвітом хоча б кудись і ви не пошкодуєте та не пропустите жодної пригоди, бо з Пройдисвітами цікаво, затишно, весело, легко і пізнавально. Організація кожної поїздки просто досконала. То ж не сидіть вдома, будьте активними і подорожуйте!!

21.12.2016 р.


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд