Пройдисвіти! Я хочу ще з вами в похід!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВІДГУКІВ

Відгук про похід: НЕЙМОВІРНА ГРУЗІЯ: СВАНЕТІЯ ТА МІСТА
Автор: Тетяна Кірілова, 54 роки
м. Київ

В останні дні минаючого року, хочеться згадати всі його найкращі моменти. Без вагань можу сказати, що найбільшим моїм враженням 2016 року стала подорож разом з "Пройдисвітами" до Грузії похід по Сванетії. Неймовірна подорож, незабутні враження залишаться зі мною на завжди. Грузія вразила красою природи, величністю гір та неймовірною дружелюбністю і гостинністю людей. Як вони нас зустрічали, співчували, виражали свою любов до України. Дуже цікава була подорож.

Команда у нас була різноманітна, різношерста і від того ще більш цікавіша. Люди з різних куточків України від заходу до сходу, 14 днів жили однією дружною сім"єю. Разом йшли, допомагали один одному, шуткували, сміялись, насолоджувались красою природи, готували смачні сніданки й вечері, влаштовували вечірні посиденьки біля вогнища з українськими і грузинськими піснями, інколи і з "зігріваючими" напоями (вино, чача), з грузинскими хачапурями і іншими грузинськими смаколиками (вже забулась як вони називалися). Все хотілось покуштувати, що ми й робили.

Велику вдячність хочеться передати нашому керівнику Васі! З самого першого і до останнього дня походу, піклувався про нас,опікував, брав на себе головну відповідальність за приготування Їжі, провів нас по такому цікавому маршруту, розумно розподілив навантаження на кожен день, цікаво розповідав про місця, якими ми проходили. Вася, я дуже вдячна тобі, я комфортно відчувала себе в поході, може на початку трохи нила, що важкий рюкзак, але-ж ми жінки не можемо щоб не понити.

А взагалі це був чудовий похід. Не зважаючи на те, що мені вже не так мало років, я відчувала себе молодою, в компанії молодих людей. Пройдисвіти! Я хочу ще з вами в похід! Сподіваюсь, в наступному році на ще більші враження і ще цікавіші спогади, від походу з вами! З Новим Роком!!! =))))

30.12.2016 р.


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд