З вами дійсно хочеться пройти весь світ!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВІДГУКІВ

Відгук про похід: СХОДЖЕННЯ НА ПОПА ІВАНА ВЗИМКУ (4 ДНІ)
Автор: Катерина Ракович
м. Глобине, Полтавщина

Потяг стукотить колесами в ритм моїм думкам.... тихо змінюються пейзажі за вікном... монотонно шумить вагон... я їду в Карпати... я їду в Шибене!

  

Гори взимку особливі! Суворі, грізні... але і ніжні та чуттєві одночасно! Засніжені смереки та незайманні снігові масиви, по яким видніються тільки сліди диких звірів.... Круті спуски на протоптаних стежках де гори не терплять помилок... Чаруючі ялинки на яких горить сонце... Обледеніллі каміння, що вистоюють шалені бурі... Всі ці контрасти поєднуються в одне загальне відчуття магічної величі гір! З вершини бачиш всесвіт... і усвідомлюєш ... розумієш.... відчуваєш.... а що саме? А в кожного свої відчуття! Кожний знаходе свої емоції ... Бо Гори мудро відчують що тобі потрібно насправді!

     

Пройдисвіт - з вами дійсно хочеться пройти весь світ... Ви шикарні у своїй сфері, і дякую вам за це!

  

В селі Шибене наша група мешкала в садибі Мега гостинної пані Марії “Під зорями”, яка вражає смачною кухнею, різноманітністю страв та лояльними цінами.

  

Але в горах новачкам без досвідченого інструктора немає що робити. Яніна Гушпіт - дівчина, що не просто знає гірські стежки, вона відчуває їх настрій) І будьте певні: ідете в гори з Яною - погода буде чудова! Я не знаю як вона це робе, але мої фото тому яскравий приклад! Дякую тобі, Яночко!

Отже, друзі, подорожуйте! Гори, моря, пустелі, ріки чі океани.. не важливо куди саме, важливо тільки ваші емоції та енергія, яку вам дає Природа!

  

Шукайте можливості а не причини)

26.02.20 р.


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд