All you need is… гори)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВІДГУКІВ

Відгук про похід: ЧОРНОГІРСЬКИЙ ХРЕБЕТ
Автор: Христя Лазюк, 30 років
м. Львів

Ніч перед походом була неспокійна, переживання з приводу добирання до Івано-Франківська, людей з якими треба буде прожити 6 днів і найвідповідальніше… хто ж цей ПройдиСвіт;) який поведе нас в далекі гори.

Зустрілись на вокзалі, група видалась адекватною і веселою. Нас гостинно зустрів Василь (той же ПройдиСвіт;) людина своєї справи. Короткий інструктаж по пакуванню наплічника, роздача їжі (асортимент їжі вражав, думаю кожен зразу зрозумів, що голодним ніхто не залишиться).

Першого дня всі знайомились один з одним, звикались з невід'ємним атрибутом туриста – наплічником і були в очікуванні пригод.

Наступного дня погода зіпсувалась, але Василь все розрулив якнайкраще. Мені сподобались виваженість і розуміння ним реальних подій: погодніх умов і настрій групи. Ми відправились в колибу (так званий притулок для туристів), де лісники дозволили погрітись, підсушити одяг і відпочити. Там ми приготували вечерю, смачний борщик і виспались в сухості і комфорті.

  

Третього дня погода дала добро на сходження, Говерла зранку, Петрос після обіду. Вечеря. Сон.

   

   

Наступний день був кращим за всі попередні, насичений подіями, неймовірними краєвидами, погода сприяла походу, настрій групи був відмінний, всі втягнулись, зрозуміли, що нікуди діватись і насолоджувались. Василь розповідав історії, веселив нас і підбадьорював. Зупинка на о. Бребенескул запам’яталась неосяжним зоряним небом, фантастичним заходом сонця, освіжаючою водою і світанком який вражає до глибини душі, коли хочеться співати))))

Ну і звичайно двотисячники г. Гутин-Томнатик та г. Бребенескул та г. Ребра.

      

Попереду спекотний день, рухаємось до Білого Слона, Піп Іван Чорногірський (останній двотисячник на маршруті). Особисто я щаслива побувати на всіх вершинах, програму максимум виконано)))) Потім ще буде несамовитий спуск з гори Вухатий камінь, купання у водоспаді і найзатишніша нічліжка на маршруті. Ноги гудуть, тіло просить відпочинку, а розум пробує запам’ятати все побачене і розкласти по поличках.

    

Чекаю з нетерпінням нових пригод в Карпатах! Як то кажуть, краще гір можуть бути тільки гори, де ти ще не був…

08.08.2016 р.


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд