Центральні Ґорґани (5 днів)

ВЕРНУТЬСЯ В РАЗДЕЛ
Вартість: 3690 грн Вартість: 5 днів
Протяжність: 37 км Протяжність: середня
Даты Места
09.08.2023 - 13.08.2023 Места есть

 

Більше ФОТО з походу ТУТ


День 1. м. Івано-Франківськ – с. Гута – полонина Середня


Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська зранку. Розподіл їжі, знайомство з провідником, переїзд до села Гута, звідки й розпочнеться справжня пішохідна подорож Карпатами. Сьогодні день знайомства та адаптації до гір. Спочатку ми будемо йти відносно рівнинною лісовою дорогою, а попереду підйом, який виведе нас на мальовничу полонину Середня, з якої відкриються перші краєвиди цього дикого кам'яного краю.

Протяжність – 11 км. Набір висоти – 800 м.

  


День 2. Чудова пара: вершини Висока та Ігровець


Новий день зустрічає освіжаючим карпатським повітрям та справжнім туристичним сніданком! Рюкзаки самі просяться на плечі, а ноги в дорогу, адже сьогодні нас чекають справжні Ґорґани зі своїми вершинами: Висока (1803 м) та Ігровець (1804 м). Вкриті альпійською сосною, ґорґанським жовто-зеленим камінням, освічені сонцем чи оповиті хмарами, – ці гори подарують неймовірні краєвиди! Спускаємось до полонини Погар (Боревка), де і заночуємо. На посиденьках біля вогню слухаємо байки та легенди про тутешні краї, а їх немало, повірте!

Протяжність – 6 км. Набір висот – 550 м. Спуск – 400 м.

  


День 3. Гора Сивуля оповита хмарами та історією


Сьогоднішній день насичений не тільки географією маршруту, але й історією! Після прогулянки хвойним лісом, ми подолаємо кам’яні схили найвищої вершини Ґорґан – г. Сивуля (1836 м), панорами якої, по-праву, займають перші місця в рейтингах найкращих краєвидів Карпат! Оскільки ми з Вами в серці Ґорґанах, то перед очима відкриється 360-градусна панорама Ґорґан: Центральних, Західних і Східних. А також, ми побачимо частинку історії наяву – залишки воєнних укріплень, які збереглись тут ще з часів Першої світової війни. А ночувати будемо біля руїн старого туристичного притулку, який було знищено у 1939 році, на полонині Рущина.

Протяжність – 8 км. Набір висот – 600 м. Спуск – 400 м.

  


День 4. З пекла та й у рай: урочище Пекло – водоспад Салатрук


Після сніданку і короткого переходу ми вийдемо до витоків річки Бистриця Солотвинська, після чого нас чекає справжнє... Пекло! Не лякайтесь! Пекло – це назва урочища! Чому так? Гуцульську логіку спробуєте розгадати на місці! Далі, за планом подорожі, проходимо полонину Боярин, з якої відкриваються чудові краєвиди. Спускаємось до присілку села Бистриця, де нас чекає шум ще одного дива природи – водоспад Салатрук відбиває своє падіння в водах озерця, яке розташувалося поряд. Тут і заночуємо.

Протяжність – 8 км. Спуск – 600 м.

 

  


День 5. с. Бистриця – м. Івано-Франківськ


Ось і настав цей день. Радіємо з того, що пережили прекрасні миті та стільки всього побачили! Сумуємо, бо на якийсь час доведеться попрощатись з похідними друзями і горами! До зустрічі Карпати! З села Бистриця виїздимо автобусом, дорогою, яка нагадує американські гірки! Повертаємось в Івано-Франківська до 17 год.

Протяжність – 5 км.

  


Особливості походу та поради:


 • Дика природа, первозданні хвойні ліси, схили гір забарвлені мало не всіма кольорами веселки, – не залишать байдужим жодного туриста, не зважаючи на складність маршруту;
 • Маршрут характеризується великою кількістю наборів висоти та спусків;
 • Вершини кам'янисті, тому, під час опадів, сходження може бути ускладнене слизькою поверхнею каменів;
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь з статтею про підготовку до походів в Карпати відповідно до сезону або зателефонуйте нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість  3690 грн. 

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • рекреаційний збір, плата лісникам;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • консультації з підготовки до походу;
 • групова аптечка;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування;
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–500 грн (трансфери).


Гайда з нами!

Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд