В сердце Гуцульщины (6 дней)

ВЕРНУТЬСЯ В РАЗДЕЛ ЗАЯВКА НА ПУТЕШЕСТВИЕ
Продолжительность: 6 дней Цена: 4390 грн
Протяженность : 67 км Сложность: средняя

День 1. м. Івано-Франківськ – Буковель – полонина Бладжів


Збір групи на вокзалі м. Івано-Франківськ. Переїзд до Буковеля. Після чого, кажемо "до побачення" благам цивілізації і затишною лісовою стежиною піднімаємось до полонини Бладжів, де й заночуємо. Милуємось краєвидами, готуємо вечерю і знайомимось ближче під час вечірніх посиденьок біля вогню!

Протяжність – 6 км. Набір висот – 300 м.

  


День 2. Красені Ґорґанські: вершини Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан


Сьогоднішній день обіцяє справжні відчуття походу. Сніданок, рюкзаки на плечі і гайда до вершин, адже, попереду нас чекає серйозний підйом та мальовничий нелегкий перехід кам'янистим хребтом. Ґорґанські вершини Малий Ґорґан (1592 м) та Синяк (1665 м) дарують неймовірні панорами диких Карпат! Наприкінці дня зупинимось ночувати на просторій полонині Хом’яків. Звідси здійснимо радіальне сходження на гору Хом’як, де у променях сонця, що сідає, подякуємо природі й собі за проведений день і час!

Протяжність – 11 км. Набір висот – 450 м. Спуск – 200 м.

  


День 3. Женецьке лісництво – г. Вовча – г. Ягідна (1216 м) – г. Ліснів (1257 м)


Після сніданку нас чекає достатньо стрімкий спуск до Женецького водоспаду, відпочиваємо, любуємось і від водоспаду практично ідеальною (бо рівною) дорогою лісом, ми дійдемо до траси. Де перейдемо на інший хребет. Різкий підйом вверх, під ногами камені, над головою – гуща лісу. Однак, так триватиме не довго, як тільки ми піднімемось на хребет та вийдемо з лісу, довкола розкинуться мальовничі панорами гір. Сьогодні в програмі сходження на лагідні вершини Ягідна (1216 м) та Ліснів (1257 м). А ночувати будемо із краєвидом на захід сонця над Чорногірським хребом.

Протяжність – 14 км. Спуск – 500 м. Набір – 300 м.

  


День 4. г. Чорний Погар (1266м) – г. Гордя (1479 м) – г. Ротило (1483 м)


Встаємо зранку, сьогодні насичений день. Ґорґани, що розкинулись за Прутом кличуть нас! За сьогодніший день Ви побачите різноманіття пастуших та лісничих колиб від 2 до 5 зірочок ;) Також, ці гори унікальні великою кількістю унікальних капличок на вершинах, адже, гуцули дуже віруюючий народ. Перша з них стрінеться нам на вершині Чорний Погар (1266 м). Неймовірні краєвиди відкриють для нас вершини – Гордя Доброківська (1357 м) та Гордя (1479 м). На підході до вершини Ротило, ми побачимо справжнє море чорниці, яка чекає теплих часів, щоб подарувати збиральникам урожай ягід. Ну і королева дня – Ротило (1483 м), вкрита Ґорґанським камінням, ця гора триматиме в тонусі всі Ваші м'язи при сходженні, і полонить Ваше серце на вершині! Налюбувавшись, спускаємось та вирушаємо до місця нашої ночівлі – полонини, яка наче заховалась посеред плавних карпатських вигинів.

Протяжність – 19 км. Набір висот – 250 м. Спуск – 200 м.

  


День 5. г. Грегіт (1472 м) – Верховина


Встаємо зранку. Смакуємо запашну каву біля багаття і за десертом відправляємось до гори Грегіт (1472 м). Милуємось та фотографуємось вдосталь. Після чого, нас чекає мальовничий перехід лісом та полонинами до столиці Гуцулії – Жаб'є, офіційно – Верховини. Табір розбиваємо над селищем.

Протяжність – 11 км. Набір висот – 200 м. Спуск – 600 м.

  


День 6. Верховина – Ивано-Франковск


Спускаемся в Верховину и отправляемся в Ивано-Франковск. В этот день можно организовать рафтинг на Черемоше или посещение аутентичных гуцульских музеев. До новых встреч!

  


 • В цьому поході ви поєднаєте два Горганські хребти в самісінькому серці Гуцульщини  Східні та Покутські Горгани!
 • Цей маршрут середньої складності, оскільки мають місце перепади висот і проходження горганським камінням. Однак, не вимагає попередньої фізичної підготовки.
 • Оскільки вершини знаходяться на помірних висотах, тут буде тепліше, ніж на високогіррі. Особливо це стосується весни та осені.
 • Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід ознайомтесь із статтею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть чи напишіть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість 439грн.

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • вхідна плата в заповідник;
 • групова аптечка;
 • консультації з підготовки до походу;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування;
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–450 грн (трансфери).


Гайда з нами! ;)


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд