Чорногірський хребет # РУТА #

ВЕРНУТЬСЯ В РАЗДЕЛ
вартість: 4350 грн тривалість: 6 днів
протяжність: 52 км протяжність: середня
Даты Места
27.06.2023 - 02.07.2023 Осталось 6 мест
29.07.2023 - 03.08.2023 Места есть

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ ПОХОДУ


День 1. Івано-Франківськ – Лазещина


Поїзд видає прощальний гудок! З групою та провідником зустрічаємось на залізничному вокзалі Івано-Франківська. Автобусом тікаємо подалі від цивілізації в село Лазещина – один із наймальовничіших населених пунктів України. Саме звідси починається справжній похід! Сьогодні не буде складних підйомів, акліматизовуємось, вдихаємо чисте гірське повітря, п’ємо справжню мінеральну водичку, звикаємо до рюкзака. На поляні біля гірської річки розбиваємо табір, нарешті є можливість залишити метушню подалі і ближче познайомитись біля вогню.

Протяжність – 9 км. Набір висот – 100 м.

  


День 2. Сходження на Петрос


Прокидаємось і налягаємо на кашу! Правильно упаковуємо рюкзаки, провідник Вам з цим допоможе, не соромтесь спитати порад! І гайда в дорогу! Попереду найважчий день походу! Організм і особливо Ваші ноги відчувають наскільки довго вони «по-справжньому» не ходили. Сьогодні одне з перших досягнень – г. Петрос (2020 м). Норовлива зимою і літом, ця вершина відкриває шлях до Чорногори і дарує чудові краєвиди! Після чого йдемо по хребту до місця ночівлі, яке знаходиться в мальовничій сідловині з виглядом на Говерлу.

Протяжність – 10 км. Набір висот – 750 м. Радіальний вихід 3 км. Набір висот – 500 м.

  


День 3. Цариця Карпат – г. Говерла. Колодязь байок та легенд – о. Несамовите


Хоча б раз в житті тут повинен побувати кожен! Саме сьогодні підкорюємо найвищу вершину України – г. Говерлу (2061 м). Після чого рухаємось хребтом далі і милуємось краєвидами, які в повній величі і красі відкриваються перед нами. Місце нашої ночівлі оповила гірськока сосна і легенди, адже табір ми розкладаємо на березі наймістичнішого озера Карпат – озера Несамовите! А з гори Туркул, яка зовсім поряд маємо шанс побачити найромантичніший захід сонця на Чорногорі! 

Протяжність – 10 км. Набір висот – 300 м. Радіальний вихід – 2 км. Набір висот – 200 м.

  


День 4. Три брата акробата – г. Ребра, г. Гутин-Томнатик, г. Бребенескул


Релакс цього дня гарантовано. Ви особливо оціните радіальні виходи! Рюкзаки вже стали нашими друзями, але без них значно легше і приємніше піднятись ще на три двохтисячники Чорногори – г. Ребра (2001 м.), г. Гутин-Томнатик (2016 м.) та другу за висотою в Україні – г. Бребенескул (2035 м.). Сьогодні нас чекає найвища ночівля походу, на висоті майже 1900 м. біля найвисокогірнішого озера України – озера Бребенескул. Прекрасне місце розташування якого дарує естетам гірської краси справжнє свято!

Протяжність  4 км. Набір висоти – 150 м. Радіальні виходи – 5 км.

  


День 5. Казка: знайомимось з Білим Слоном та Вухатим каменем 


Багато хто чекає саме цього дня походу, щоб підкорити короля Карпат – Білого слона, а точніше вершину Піп Іван (2028 м.), яку так легко вирізнити серед масиву Карпатських гір завдяки короні-обсерваторії на вершині. А далі нас чекає кам’яна казка, велетенські камені розкидані посерд альпійки стережуть спокій Чорногори, в народі кожен має свою назву, відшукайте Вухатий камінь на однойменній горі, Бабу і Діда, Жабу і тд. Спускаємось на ночівлю до села Дземброня. Зупинимось на затишній поляні посеред віковічних смерек. Неподалік знаходиться кошара та колиби пастухів. Є чудова можливість покуштувати бринзу, і на справжній сметані і молоці зварити автентичну гуцульську страву – банош! Смачного!

Протяжність – 16 км. Набір висот – 50 м. Спуск – 500 м.

  


День 6. с. Дземброня – м. Івано-Франківськ. До зустрічі Карпати!


Добігає кінця наша спільна чудова мандрівка! Снідаємо, купляємо перші сувеніри в гуцульських пастухів. Мова йде про молочні продукти, а також, в залежності від сезону, гриби, чай, ягоди, вовняні шкарпетки. За сприятливих погодних умов і побажань групи можна організувати сплавляння на рафтах і байдарках гірською річкою Чорний Черемош. Ця атракція визначається колективно і проводиться за спільного погодження.  

Протяжність – 4 км. Спуск – 300 м.

Повертаємось в Івано-Франківськ після 17 год. Для тих в кого квитки на вечірні поїзди є чудова можливість познайомитись з містом, відвідати смачні і недорогі Франківські ресторації. 

  


Особливості походу та поради:


 • В цьому поході Ви побуваєте на 6-ти найвищих вершинах Карпат – двохтисячниках Чорногори;
 • 2 дні розбивати табір Ви будете біля найвисокогірніших озер українських Карпатів;
 • За бажанням Ви побачите найромантичніший захід сонця на Чорногорі – з вершин Туркул, біля озера Несамовите;
 • Маршрут проходить високогір’ям, де 2 вечері та 2 сніданки Ви будете готувати на пальнику, через відсутність дров;
 • Чорногірський хребет славиться своїм мікрокліматом, відповідно в один день тут можна спостерігати спеку, зливу, вітер, туман, вночі можливі приморозоки. Тому заздалегідь подбайте про речі, які плануєте брати в похід, ознайомившись з статтею про підготовку до походів в Карпати або зв'язавшись з нами.
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість – 4350 грн. 

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • вхідна плата в заповідник;
 • плата за розкладання намету на території Заповідника;
 • групова аптечка;
 • консультації з підготовки до походу;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування (за бажанням);
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 800–950 грн (трансфери).


Гайда з нами! ;)


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд