Похід на Говерлу і Петрос (3 дні)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Вартість: 1150 грн Тривалість: 3 дні
Дати Місця
15.06.2019 - 17.06.2019 Місця є
28.06.2019 - 30.06.2019 Місця є
15.07.2019 - 17.07.2019 Місця є
24.08.2019 - 26.08.2019 Місця є
Показати всі

День 1. Івано-Франківськ – Лазещина


Івано-Франківськ – ворота в Карпати вітає Вас! Зустрічаємось з групою та провідником на залізничному вокзалі. Автобусом тікаємо подалі від цивілізації в село Лазещина – один із наймальовничіших населених пунктів України. Саме звідси розпочинаємо справжній похід! Сьогодні не буде складних підйомів, акліматизовуємось, вдихаємо чисте гірське повітря, п’ємо справжню мінеральну водичку, звикаємо до рюкзака. На поляні біля гірської річки розбиваємо табір, знайомимось біля вогню.

Протяжність – 9 км. Набір висоти – 100 м.

   


День 2. Сходження на Петрос


Снідаємо завзято, адже сьогодні сили нам стануть в пригоді! Попереду найважчий день походу! Невеличкий інструктаж на тему правильного упакування рюкзака і гайда в дорогу! Організм і особливо Ваші ноги відчувають наскільки довго вони «по-справжньому» не ходили. Сьогодні одне з перших досягнень – г. Петрос (2020 м). Норовлива зимою і літом, ця вершина відкриває шлях до Чорногори і дарує чудові краєвиди! Після чого йдемо по хребту до місця ночівлі, яке знаходиться в мальовничій сідловині з виглядом на Говерлу.

Протяжність – 10 км. Набір висоти – 750 м. Радіальний вихід – 3 км. Набір висоти – 500 м.

   


День 3. Сходження на Говерлу


Прокидаємось ні світ ні зоря, адже сьогодні у нас насичений день і основна його ціль – сходження на найвищу вершину України – красуню Говерлу (2061 м)! Туристи тягнуться до цього «місця сили» з усіх сторін, тому в наших інтересах піднятись на Говерлу швидше, щоб в ранковій тиші і щебеті гірської пташки насолодитись краєвидами і вільно сфотографуватись на фоні туристичних атрибутів Говерли. Після чого спускаємось до турбази Заросляк і автобусом відправляємось в Івано-Франківськ. Ділимось враженнями про пережиті дні за смачним обідом в тутешній кафешці, гуляємо містом та біжимо на клич поїзда, який відвезе Вас додому! До нових зустрічей!

Протяжність – 5 км. Набір висот – 440 м. Спуск – 700 м.

   


Особливості походу та поради:


Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте що брати з собою в похід ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!

Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами.

Вартість 1150 грн.

У вартість входить:

  • послуги інструктора-провідника;
  • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
  • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
  • групова аптечка.

У вартість не входить:

  • трансфери;
  • ​страхування;
  • прокат туристичного спорядження.

Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 350–400 грн.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд