Комфортный поход на Кукул. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

ВЕРНУТЬСЯ В РАЗДЕЛ ЗАЯВКА НА ПУТЕШЕСТВИЕ
Стоимость: 2400 грн Длительность: 2 дня
Сложность: низкая Ночуем: котедж

 

Більше фото з маршруту ТУТ


День 1. Знайомство з Ворохтою. гора Магура


Зустріч всіх учасників на вокзалі Ворохти (поїзд прибуває о 10 ранку). Поселяємось в котедж, обідаємо та вирушаємо знайомитись з Ворохтою. До появи і розбудови Буковелю, Ворохта вважалась лижною столицею Гуцульщини. Сьогодні ми "розімнемо" ноги та пройдемось на мальовничу вершину  гору Маґура (1288 м)! На шляху до вершини, зайдемо на оглядовий майданчик, з якого відкривається чудова панорама на всю Ворохту! По поверненні в котедж, нас чекає гаряча смачна вечеря, за бажанням банька  або чани і солодкий сон!

Пройдемо – 10 км.

  


День 2. Похід на г. Кукул (1539 м). Повернення до Івано-Франківська


Снідаємо і вирушаємо у похід на однойменний хребет та гору Кукул. Маршрут насичений та мальовничий! Стежка понад Ворохтою, густим карапатським лісом, приведе нас до полонини Лаб'єска, тут відкриються перші краєвиди гір – ми побачимо Горгани! За кілька метрів ми вийдемо на хребет Кукул, перед очима відкриються пастуші полонини, а над ними височіє найвищий хребет Українських Карпатів – Чорногора. Прямо як на долоні, найвищі вершини України – Говерла  та Петрос. Через полонину Закукул, казковим лісом, спустимось у Завоєлля, де нас чекає бус. Повертаємось у Ворохту і їдемо додому потягом (є 2 варіанти близько 18 та 20 год). До нових зустрічей!

Пройдемо – 18 км. Приблизний час у поході  8 год. 

  


Особливості походу та поради: 


  • При підготовці до походу, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам на інші дні подорожі згідно програми (змінний одяг та взуття, засоби гігієни і тд). Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!
  • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Якщо Ви боїтесь одразу відправитись в повноцінний похід з наметами і хочете провірити свої сили в похідних умовах, то ця подорож саме для Вас. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім зручного взуття та одягу.
  • Ночуємо в затишному будиночку зі зручностями;
  • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість участі в поході Ви зможете інструктору при зустрічі. Для бронювання місця потрібно заповнити анкету на участь та внести 30% передоплати.

Вартість 2400 грн.

У вартість включено: 

  • послуги інструктора;
  • трансфер Завоєлля – Ворохта;
  • проживання в котеджі (2 дні, 1 ніч);
  • харчування в котеджі (сніданок, 2 обіди (похідний перекус), 1 вечеря);
  • групова аптечка;
  • сувенір на пам'ять.

Гайда з нами! ;)


Походы для тех, кто отдыхает с природой Екскурсии для тех, кто ищет отдых на викенд