Комфортний похід з видом на Говерлу і Петрос. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ ЗАЯВКА НА ПОДОРОЖ
Вартість: 1990 грн Тривалість: 2 дні
Складність : низька Ночуємо: котедж

Більше фото з маршруту ТУТ


День 1. Зустріч групи. Переїзд у смт. Ворохта. Екскурсія Ворохтою


Після зустрічі всіх учасників на вокзалі Івано-Франківська, переїздимо у колиску Карпат смт. Ворохта. Поселяємось в котедж, обідаємо та вирушаємо знайомитись з Ворохтою. До появи і розбудови Буковелю, Ворохта вважалась лижною столицею Гуцулії. Окрім знайомства з гірським містечком (відвідин древнього дерев'яного храму, найбільшого трампліну України, відомих мостів Ворохти – віадуків), сьогодні ми здійснимо сходження на мальовничу вершину гору Маґура! По поверненні в котедж, нас чекає гаряча смачна вечеря, за бажанням банька  або чани і солодкий сон!

  


День 2. Похід на г. Кукул (1539 м). Повернення до Івано-Франківська


Снідаємо і вирушаємо у похід на однойменний хребет та гору Кукул. Маршрут насичений та мальовничий! Полонина "Спортивна", панорами Чорногори, в тому числі на найвищі вершини України г. Говерлу (2061 м.) та Петрос (2020 м). Повертаємось у Ворохту і їдемо в Івано-Франківськ. До нових зустрічей!

Пройдемо 18 км. Приблизний час у поході 8 год. 

  


Особливості походу та поради: 


  • При підготовці до походу, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам на інші дні подорожі згідно програми (змінний одяг та взуття, засоби гігієни і тд). Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!
  • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Якщо Ви боїтесь одразу відправитись в повноцінний похід з наметами і хочете провірити свої сили в похідних умовах, то ця подорож саме для Вас. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім зручного взуття та одягу.
  • В рамках походу Вас чекає активна похідно-екскурсійна програма в серці Карпат Ворохті, з відвідинами відомих, але неймовірно мальовничих куточків Карпатів!
  • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість участі в поході Ви зможете інструктору при зустрічі. Для бронювання місця потрібно заповнити анкету на участь та внести 30% передоплати.

Вартість 1990 грн.

У вартість включено: 

  • послуги провідника;
  • трансфери Івано-Франківськ - Ворохта - Івано-Франківськ;
  • проживання в котеджі (2 дні, 1 ніч);
  • харчування в котеджі (сніданок, 2 обіди (1 з них похідний перекус), 1 вечеря);
  • групова аптечка;
  • сувенір на пам'ять.

Додаткові витрати: банька, чани за бажанням (300400 грн).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд