Вихідні в Румунії: гори Чахлеу!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ ЗАЯВКА НА ПОДОРОЖ
Тривалість: 3 дні/2 ночі Вартість: 70 євро
Складність : середня Пройдемо : 29 км

День 1. Чернівці Ізворул Мунтелуй


Зустріч групи в Чернівцях на залізничному вокзалі зранку (08:00). Їдемо в сторону кордону з Румунією. Перетин кордону України та Румунії. Наша ціль – кабана Ізворул Мунтелей. Кабана – не дань моді і не дика свиня ;))), на наш манер – то колиба, туристичний притулок. Тут ми прощаємось з колесами та розпочинаємо пішохідну частину походу. Рюкзаки на плечі і гайда до прекрасної Poiana Maicilor 1328м. Сьогодні доведеться трохи попотіти, загальний набір висоти 864 м, пройдемо 5 км. Проте панорами заповідника Чахлеу, з зеленими долинами на горизонті та скелястими горами навколо нас, без сумнівів надають крила! Каміння творять тут справжні дива і химери, ось наприклад, Сlaile lui miron – наче кам'яні пальці здіймаються високо в небо. Фотографуємось і йдемо далі. Табір розкладемо на висоті 1700 м.

    


День 2. Водоспад Duruitoarea – кабана Dochia – гора Toaka (1904 м)


Сьогодні не менш насичений день, встаємо рано, готуємо сніданок і вперед до водоспаду, йдемо вниз, отже, ранок добрий ;) Проте досвідчений турист розуміє, якщо має місце спуск на початку похідного дня, то скоро нас чекає набір, тому розслаблятись зовсім не час! Отак задумавшись, незчулися, як доходимо до водоспаду. Водоспад Duruitoarea – це 25 метрів щастя! Фотографуємось і вирушаємо до гірського плато з кабана Дочія. Тут облаштовуємо табір (скоріш за все в кемпінговому містечку). І вирушаємо радіально до вершина Тоака (1904 м). Неймовірні краєвиди в палітрі заходу сонця – що може бути краще на завершення дня! За день пройдемо 12 км, скинемо 650 метрів і стільки ж висоти в сукупності наберемо.

    


День 3. Ущелина Біказ Червоне озеро Чернівці


Після сніданку, збираємо табір і мальовничою стежкою повертаємось до цивілізації. Сьогодні не менш красивий день, адже, у нас є чудова нагода відвідати одне з найунікальніших місць Румунії – ущелину Біказ та найбільше природне гірське озеро Румунії – Червоне озеро. За день пройдемо 12 км. Після оглядин цих чудових місць, сідаємо в бус і вирушаємо до румуно-українського кордону. Вдома будемо пізно ввечір.

    


Особливості подорожі та поради:


 • Як можна побачити все і зразу? Потрібно піти в цей похід – величні скелі, химерні каменюки, один з найвищих водоспадів, найбільше озеро, унікальна ущелина, серпантин доріг, тисячу сходинок наверх, затишні кабани, вражаючі гірські плато – і все це зовсім поряд від кордону з Україною! Румунія має чим здивувати!
 • Зверніть увагу, це повноцінний пішохідний похід, всі речі ми несемо в рюкзаку, ночуємо в наметах, готуємо на вогні або пальниках;
 • Для громадян України для перебування на території Румунії потрібен закордонний біометричний паспорт та медичне страхування. Віза потрібна тільки у випадку, якщо у Вас паспорт без біометрії;
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте, що брати з собою в похід, орієнтуйтесь на статтю про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Чернівцях. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо.

Вартість участі  70 євро

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – бутерброди);
 • послуги інструктора;
 • групове спорядження;
 • групова медична аптечка.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • медичне страхування;
 • рекреаційні збори та вхідні квитки;
 • ночівлі в кемпінгах (за необхідності).

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 80 євро.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд