Тривалість: 4 дні/3 ночі Протяжність : 40 км
Складність : складно Вартість: 2350 грн

Більше ФОТО з походу ТУТ


День 1. с. Бистрець  пол. Гаджина*


Зустріч групи на автостанції у Верховині, звідки їдемо у с. Бистрець*. Після обіднього перекусу, смерековим лісом, піднімаємось на полонину Гаджина. Звідки відкривається неймовірно мальовничий краєвид на гору Ребра та хребет Кострич. Ночуємо біля бурхливої річки. Полонина діюча, тому зустріч з корівками та конями гарантована. Можна придбати сиру і молока.

Пройдемо  7,5 км.

*можлива заміну маршруту 1-ого дня: старт із Заросляка в напрямку озера Несамовите. Ночівля біля озера або в лісі нижче, в залежності від погодних умов.

    

*за бажанням групи організуємо трансфер з Івано-Франківська до с. Бистрець.


День 2. пол. Гаджина озеро Бребенескул 


Запашна ранкова кава, шум гірського потічка, щебіт пташок, – черпаємо енергію на весь день, сьогодні вона нам знадобиться! Стежка Довбуша в'ється посеред смерекового лісу і веде нас до однойменного джерела, п'ємо джерельну воду, наповнюємо пляшки. Ліс рідшає і стежка приводить нас до казкової долини, справжнього царства альпійської сосни, над яким велетами височать гострі вершини Чорногірського хребта – урочище Гаджина. Щоб в повній мірі оцінити красу долини, піднімаємось на хребет. Непомітна стежка веде нас різко вверх до гребеня загадкових скель, відомих як Шпиці Чорногори. Зупиняємось, щоб налюбуватись вдосталь та перекусити і вирушаємо далі. Сьогодні ми зійдемо на двохтисячники Чорногори – гору Ребра (2001 м) та Гутин Томнатик (2017 м), в підніжжі якої притаїлось найвисокогірніше озеро Українських Карпатів – Бребенескул (1801 м). Спускаємось до озера, розкладаємо табір для ночівлі.

Пройдемо  12 км.

  


День 3. оз. Бребенескул с. Верхня Дземброня 


Після сніданку знову піднімаємось на хребет Чорногори, поступово віддаляємось від озера Бребенескул, здалека здається, що воно утворює квіточку ромашки своїм плесом і розсипом каменів навколо. Сходимо на ще один двохтисячник  – гору Бребенескул (2035 м), другу за висотою в Українських Карпатах. Стежина веде нас висогір'ям до гори Менчул (1999 м), звідки розпочинаємо спуск до села Дземброня. Ночуємо в селі біля річки.

Пройдемо  15 км.

  


День 4. Додому. До нових зустрічей Карпати!


Снідаємо та плануємо подальший день. За бажанням, сьогодні можемо організувати сплавлання у водах Черемошу на рафтах. Або завітати у Верховину ловити форель та дегустувати карпатський чай і наливки. Вирушаємо додому (рейсовим транспортом з Верховини або завчасно замовленим у Івано-Франківськ). До нових зустрічей Карпати! 

   


Особливості походу та поради:


 • В цьому поході Ви побуваєте в самому серці Чорногори, зійдете на три найвищі вершини Українських Карпатів – двохтисячники Чорногори;
 • Розіб'єте табір біля найвисокогірнішого озера Українських Карпатів;
 • Чорногірський хребет славиться своїм мікрокліматом, відповідно в один день тут можна спостерігати спеку, зливу, вітер, туман, вночі можливі приморозоки. Тому заздалегідь подбайте про речі, які плануєте брати в похід, ознайомившись з статтею про підготовку до походів в Карпати або зв'язавшись з нами.
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість 2350 грн. 

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • рекреаційний збір, плата лісникам;
 • плата за встановлення наметів;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • консультації з підготовки до походу;
 • групова аптечка;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування;
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 500  800 грн на трансфери (залежно від того чим їхати): громадським чи попередньо замовленим транспортом (Івано-Франківськ Верховина, Верховина Бистрець, Дземброня Верховина, Верховина Івано-Франківськ).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд