Марокко на авто

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Тривалість: 9 днів Ціна: 490 Є
Ночуємо: в готелях або апартаментах Складність: середня

1 день. Прибуття у Марракеш. Екскурсія містом


Цей день присвятимо зустрічі всіх учасників групи у Марракеші та знайомству з цим колоритним містом.

  

 


2 день. Початок екскурсійної частини. Айт-Бен-Хадду


Перший екскурсійний пункт  ксар Айт-Бен-Хадду (укріплене місто в пустелі, що охороняється ЮНЕСКО). Гуляємо вузькими глиняними вуличками, ховаючись від палючого сонця та знайомимось з місцевим колоритом. В давнину тут зупинялись східні торговці, а зараз туристи "полюють" тут за локаціями з улюблених фільмів  відомих серіалів Гра Престолів, Клон та фільмів Гладіатор, Анжеліка і не тільки. Після оглядин переїздимо в Уарзазат, де знаходиться Музей Кіно з декораціями та павільйонами з відомих фільмів.

 

 


3 день. Музей кіно у Варзазаті, каньйон Тодра


Ранок присвятимо відвідинам музею кіно у Варзазаті. Тут знімали багато відомих фільмів. А вже потім продовжимо наш шлях в сторону пустелі, де по дорозі відвідаємо каньйон 

  

 


4 день. Пустеля Сахара


Після чого нас чекає переїзд до славнозвісного каньйону Торда, а звідти до поселення Мерзуга, що межує з пустелею Ель Шербі, де маємо шанс покататись на верблюдах, посерфити на піску та повечеряти у місцевих жителів – синів пустелі  берберів.

  

 


5-6 день. Фес  найдревніше місто Марокко 


Вирушаємо на північ через каньйон де Зіз. Дорогою ми побачимо "в розрізі" Атлаські гори. Після чого прибудемо у древнє місто, заночуємо тут та матимемо достаньо часу для прогулянок його середньовічними вуличками та мединею. 

  


7 день. Голубе місто  Чефчауен


У програмі найінстаграмніше місто Марокко – Чефчауен (голубе місто), яке славиться своїми колоритними біло-голубими вуличками.

  


8 день. Вздовж Атлантичного океану


Нас знову чекає черговий переїзд, цього разу до Білого Дому - саме так перекладається назва найбільшого у Марокко міста, Касабланки. А також, тут є океан. Ми поєднаємо приємне з корисним! ;)

  


9 день. Відправлення додому 


Якщо Вам мало океану, то можете залишатися у Касабланці та запасатися сувенірами. Для тих, кому пора додому, вирушаємо в аеропорт та будемо прощатися з африканським континентом 

  


Особливості подорожі та поради:


 • Зверніть увагу, за час перебування в Марокко ми подолаємо на авто понад 1000 км, тому будьте готові до довгих переїздів.
 • Громадянам України для відвідування Марокко потрібно оформити візу та медичне страхування. Відкриття візи не становить проблем, відмов фактично не буває, але подбати про відкриття візи потрібно завчасно, спланувавши візит до Консульства в Києві. 
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору в євро, при зустрічі групи в у Марокко. Також, потрібно буде внести передоплату, для підтвердження участі, бронювання житла та авто.

Вартість участі 49євро.

У вартість входить:

 • послуги інструктора з України;
 • трансфери згідно маршруту;
 • ночівлі в хостелах та кемпінгах (туристичних притулках)
 • консультації з підготовки до подорожі;
 • групова медична аптечка;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • авіапереліт, віза, страхування;
 • вхідні квитки;
 • ночівля у пустелі (35 Є - 5-місний намет, 70 Є - двохмінсний)
 • харчування під час екскурсійної частини;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 150–200 євро + авіа


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд