Боржава або у пошуках чорниць.. (6 днів)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ ЗАЯВКА НА ПОДОРОЖ
Вартість: 4390 грн Протяжність: 62 км
Тривалість: 6 днів Складність: низька

 


День 1. Львів – с. Воловець – пол. Сироварня


Зустріч групи у серці Карпат – селі Воловець, що на Закарпатті (куди веде зручне сполучення поїздів зі Львова та Києва). Звідси і розпочинаємо наш похід. Буковим лісом виходимо на мальовничу полонину, де розбиваємо табір біля руїн старої сироварні. 

Протяжність  7 км. Набір висоти  550 м.

  

Висловлюємо величезну подяку за фото Olga Kucheriavykh!


День 2. Пол. Сироварня г. Плай г. Великий верх г. Великий Стій


Те відчуття, коли прокидаєшся в наметі, а здається, наче ти в раю: спів птахів, неймовірні пейзажі, запах кави від ранково багаття.. Але досить розслаблятись! Голос провідника швидко "викурить" Вас з намету снідати і вирушати у дорогу ;) Сьогодні не буде великих наборів висоти, але при цьому ми постараємось зійти на найвищу точку Боржави – гору Стій (1682 м), при чому без рюкзаків! Задоволення доповнять краєвиди з вершини. Після чого вирушимо у пошуках місця для ночівлі.

Протяжність 10 км. Радіальний вихід 6 км. Набір висоти 200 м. Спуск 400 м.

   


День 3. День релаксу та водних процедур: водоспад Шипіт


У туристів Боржава асоціюється, зазвичай, із водоспадом Шипіт, даруємо Вам можливість побачити цю красу. Шипіт – дуже цікаве та сакральне місце для багатьох людей. Його води каскадом спадають в прохолодному буковому урочищі. Йдемо до водоспаду без рюкзаків, а по поверненні готуємося до продовження походу.

Протяжність 6 км. Набір висоти 300 м. Спуск 300 м.

  


День 4. г. Гимба г. Магура-Жиде г. Граб


Продовжуємо рух основним хребтом Боржави, милуємося ніжними вигинами гір та всіма відтінками літа на схилах. Поступово наближаємось до букових лісів. Розбиваємо табір на мальовничій галявині, посеред букових древніх дерев, які шепотом листя, навіюють хороший сон та свою велич.

Протяжність 15 км. Набір висоти 450 м. Спуск 250 м.

  


День 5. г. Ополонок пер. Присліп г. Кам'янка г. Кук 


Після ранкової розминки, спускаємось до перевалу Присліп. Звідки переходимо до останніх на нашому маршруті вершин Боржави – гори Кам'янка та найвищої у цьому районі гори Кук. Піднявшись на Кук та оглянувшись навколо, ми зможемо побачити наш шлях попередніх днів та красиву панораму на весь Боржавський хребет. Не хочеться вірити, але завтра додому, тому нас чекає спуск з хребта та затишні посиденьки в таборі біля вогню з людьми, які за кілька днів походу стали вже однією похідною сімєю.

Протяжність 12 км. Набір висот 200 м. Спуск 600 м.

  


День 6. Урочище Козяй  смт. Міжгір'я – м. Львів


Ранковий шум гірської річки момоволі наштовхне нас до роздумів про швидкоплинність часу і нашого походу. Зібравши табір, ми вирушимо в дорогу. Останні піші кілометри здаватимуться нам прогулянкою, адже в планах немає ні підйомів, ані спусків. Вждовж гірської річки, ми вийдемо в цивілізацію, звідки переїдемо до селища Міжгір'я – адміністративного та туристичного центру цих країв. До нових зустрічей!

Протяжність 12 км. Спуск 200 м.

  


Особливості походу та поради:


 • Під часу походу ми матимемо можливість відвідати славнозвісний водоспад Шипіт;
 • В літній сезон на маршруті можна поласувати ягодами чорниці;
 • Похід не є складним і чудово підходить для активного сімейного відпочинку з дітьми;
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи у Воловці. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість – 2900 грн. 

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • рекреаційний збір, плата лісникам;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • консультації з підготовки до походу;
 • групова аптечка;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування;
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 300–400 грн (трансфери).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд