Невідомі Ґорґани (4 дні)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Вартість: 1890 грн Тривалість: 4 дні
Складність : низька Протяжність: 41 км

Більше фото з маршруту можете подивитись ТУТ (сервіс ГуглФото)


День 1. Микуличин – г. Вовча – г. Ягідна (1216 м) – г. Ліснів (1257 м)


Збір групи на залізничному вокзалі міста Івано-Франківськ зранку. Переїзд до найдовшого в Україні села – Микуличин. Старт маршруту нагадає Вам справжні Ґорґани: різкий підйом вверх, під ногами камені, над головою – гуща лісу. Однак, так триватиме не довго, як тільки ми піднімемось на хребет та вийдемо з лісу, довкола розкинуться мальовничі панорами гір. Далі в програмі сходження на лагідні вершини Ягідна (1216 м) та Ліснів (1257 м). А ночувати будемо із краєвидом на захід сонця над Чорногірським хребом.

  


День 2. г. Чорний Погар (1266м) – г. Гордя (1479 м) – г. Ротило (1483 м)


Встаємо зранку, сьогодні насичений день. Ґорґани, що розкинулись за Прутом кличуть нас! За сьогодніший день Ви побачите різноманіття пастуших та лісничих колиб від 2 до 5 зірочок ;) Також, ці гори унікальні великою кількістю унікальних капличок на вершинах, адже, гуцули дуже віруюючий народ. Перша з них стрінеться нам на вершині Чорний Погар (1266 м). Неймовірні краєвиди відкриють для нас вершини – Гордя Доброківська (1357 м) та Гордя (1479 м). На підході до вершини Ротило, ми побачимо справжнє море чорниці, яка чекає теплих часів, щоб подарувати збиральникам урожай ягід. Ну і королева дня – Ротило (1483 м), вкрита Ґорґанським камінням, ця гора триматиме в тонусі всі Ваші м'язи при сходженні, і полонить Ваше серце на вершині! Налюбувавшись, спускаємось та вирушаємо до місця нашої ночівлі – полонини, яка наче заховалась посеред плавних карпатських вигинів.

  


День 3. г. Грегіт (1472 м) – Верховина


Встаємо зранку. Смакуємо запашну каву біля багаття і за десертом відправляємось до гори Грегіт (1472 м). Милуємось та фотографуємось вдосталь. Після чого, нас чекає мальовничий перехід лісом та полонинами до столиці Гуцулії – Жаб'є, офіційно – Верховини. Табір розбиваємо над селищем.

  


День 4. Верховина – Івано-Франківськ


Бути в цих краях і не відвідати гуцульських традицій, якось не за "феншуєм" ;) А здивувати Верховина має чим! Будинок-музей бестселера українського кіно "Тіні забутих предків", секрети сироваріння в "Хаті-стаї", вся містика Карпат зібралась в одному місці – Музей карпатської магії, ну і перлина Жаб'є – Музей народних гуцульських інструментів ім. Кумлика, будьте обрежні, тут Ваші ноги можуть пуститись в танок! Сповнені вражень та емоцій вирушаємо до Івано-Франківська. До нових зустрічей!

  


Особливості походу та поради:


 • Цей маршрут можна легко коригувати залежно від стану групи, тому він підходить як для новачків, так і досвідчених похідників (за день ми можемо пройти від 5-ти до 30-ти км).
 • Оскільки вершини знаходяться на помірних висотах, тут буде тепліше, ніж на високогіррі. Особливо це стосується весни та осені. Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід ознайомтесь із статтею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть чи напишіть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість – 1890 грн.

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • вхідна плата в заповідник;
 • групова аптечка;
 • консультації з підготовки до походу;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • вхідні квитки в музеї;
 • страхування;
 • прокат туристичного спорядження;
 • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 250–350 грн (трансфери, вхідні квитки).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд