Гуцульські місця сили (2 дні) *сімейний*

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Тривалість: 2 дні/1 ніч Вартість: 2900 грн
Складність : низька Ночуємо: в садибі

 День 1. Зустріч у Івано-Франківську. Писаний камінь


Зустріч групи у Івано-Франківську зранку (орієнтовно 8 год). Орендованим бусиком їдемо до Буковця. Сьогодні в програмі енергетична і естетична "підзарядка" у поході до Писаного каменю! Геологічна пам'ятка природи, містичне місце сили кличе нас. Тут відпочивали та черпали енергію ще язичники, сповнювались натхненням українські видатні письменники Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник. Стежина до каменю насправді чарівна: гуцульські краєвиди в обрамленні віковічних смерек! 

Після того маємо унікальну можливість довідатись як гуцули підтримали своє довголіття, і звідки мали сили бігати горами, в Музеї Дідова Аптека! Тут пробуємо карпатські чаї та наливки.

Поселяємось в садибу, вечеряємо. За бажанням, організуємо шашличок чи ковбаски на мангалі і баньку.

Сьогодні пройдемо 10-12 км.

  

*дякуємо за фото Вікторії Кухтар


День 2. Терношорська Лада


Снідаємо та їдемо у Снідавку. Ви не повірите, але в цьому малесенькому селі розташувалось Восьме чудо світу! По дорозі до нього ми відвідаємо водоспад Терношорський Гук і красиві скелі Ворота Прориву. І ось вона! Велика Матір, Матір, Терношорська Лада, Лада  як тільки не називають величезну скельну скульптуру стародавньої слов'янської богині. Зображена вона у вигляді вагітної жінки і уособлює жіночу енергію. Кажуть, що Лада з'явилсь тут ще в доарійську епоху і не природнім шляхом, а рукотворним! Тому вчені вважають, що тут було скельне святилище. Це місце являє собою велике енергетичне поле! А з вершини скель відкривається чудовий краєвид на навколишні гори. 

А також, сьогодні познайомимось з автентичним гуцульським селом, яке нас прийняло – Криворівнею. Тут і місточок підвісний, і Музей старожитностей, і церква давня-предавня, і панорама над церквою чудова! Аби бажання!

А також, ми побачимо як на сучасній сироварні готують давній сир ;) і матимемо змогу його попробувати з вином і джемом!

Набулися, нагостилися, назнимкувалися! Пора їхати до Франківська. Орієнтовне поверення в місто – 19:00.

  

*дякуємо за фото Світлані Юсуповій!


Особливості походу та поради:


 • В цьому поході ми живемо в затишній садибі зі зручностями, номери 2-3 місні;
 • Транспорт: 2 дні подорожі нас супроводжує бус;
 • Харчування: вечерю і сніданок готує господиня, обідаємо на природі  бутербродами;
 • Група: 12 туристів;
 • Взяти участь в цьому поході можуть всі, навіть діти. Для участі в подорожі Вам не потрібно спеціалізованого спорядження, окрім зручного взуття та одягу;
 • При підготовці до подорожі, ознайомтесь, будь-ласка, з рекомендованим переліком речей, які варто брати з собою в Карпати взимку в одноденний похід. Також, візьміть речі, які пригодяться Вам для проживання в садибі (одяг для сну, резинові тапочки для душу, засоби гігієни), змінний одяг та взуття, купальник для баньки і тд. Якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в подорож, подзвоніть або напишіть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи. 

Вартість подорожі  2900 грн.

У вартість включено: 

 • проживання в садибі (номери 2-3-ох місні);
 • харчування (вечеря, сніданок, 2 обіди – похідний перекус (бутерброди, овочі, сухофрукти або цукерки);
 • супровід буса по програмі;
 • екскурсійний супровід досвідченого гіда;
 • пам'ятний сувенір.

Додаткові витрати: банька (за бажанням), вхідні квитки.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд