Соколине Око і 7 водоспадів (3 дні) *сімейний*

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Тривалість: 3 дні/2 ночі Вартість: 1900 грн
Пройдемо : 34 км Складність: низька

День 1. Верховина – Яворів – Сокільський хребет


Зустріч групи з інструктором у Верховині. Переїзд до с. Яворів. Сходимо з дороги і поринаємо в прохолоду букового лісу, заряджаємось свіжою енергію Карпат. Переходимо невеличку річку вбрід і вперед на хребет! Починаємо підйом лісом. На хребті нас підбадьорюють мелодією дзвіночків корівки та вівці та відкриваються фантастичні гуцульські краєвиди! Обираємо наймальовничішу галявину, де відпочиваємо та обідаємо. Далі наша стежина плавно в'ється Сокільським хребтом і веде до груп скель, якими багаті ці гори. Оглядаємо, фотографуємось. Заночуємо біля найбільшої групи скель, посеред букового лісу. За бажанням можна вийти на хребет, щоб насолодитись заходом чи сходом сонечка.

Пройдемо – 9 км. Підйом – 630 м. Спуск – 280 м

   

Дякуємо за чудові фото з маршруту Наталі Савці!


День 2. Перевал Німчич – Соколине Око


Снідаємо, складаємо рюкзаки і починаємо спуск. Дорогою зустрічаємо ще кілька цікавих камінчиків. Спустившись до населеного пункту, оглядаємо водоспад біля Шевченкової скелі. Стрибаємо в бус (проїдемо біля 10 км, щоб не витрачати час на перехід дорогою) до перевалу Німчич. Огляд перевалу і вперед до Соколиного ока. Трішки піднявшись, пообідаємо. Наша ціль і місце стоянки  величезна група скель  Соколине око. Ну а дорогою туди нас чекає природна фотозона у обіймах білосніжної кори берізок.

Соколине око  це кам'яний велетень навколо якого хочеться якнайбільше провести часу, щоб все роздивитись і насолодитись. І у нас буде така можливість!

Пройдемо – 10 км. Підйом – 260 м. Спуск – 540 м

   


День 3. Протяте каміння – 7 водоспадів – Івано-Франківськ


Невеликий перехід від Соколиного ока і ми потрапляємо в кам'яне царство іншої групи скель  Протятого каміння. А спустившись вниз, нас чекає аж сім водоспадів Буковини, їх ще називають Смугарські: Верхній гук (7 м), Великий гук (19 м), Середній гук (11 м), Ворота (4 м), Нижній гук (9 м), Кабер (4 м), Сич (11 м). За бажанням водні процедури, фото і додому.

Пройдемо – 5 км.

   


Особливості походу та поради:


 • Цей похід доступний навіть новачкам – адже, пролягає на помірних висотах буковинськими горами, без великих перепадів висот;
 • Десяток водоспадів, кілька груп таємничих і величних скель, букові ліси і миловидні панорами,  не залишать байдужим навіть досвідченого мандрівника!
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість 2500 грн. 

У вартість входить:

 • трансфер на другий день походу (щоб не витрачати час на перехід дорогою 10 км);
 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
 • послуги інструктора-провідника;
 • консультації з підготовки до походу;
 • групова аптечка;
 • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

 • трансфери;
 • страхування (за бажанням);
 • прокат туристичного спорядження (якщо є потреба);
 • чайові інструктору (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 300–350 грн (трансфери).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд