Свидовець та Ґорґани (6 днів)

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
вартість: 4390 грн тривалість: 6 днів
протяжність: 56 км складність : низька

ФОТОГАЛЕРЕЯ ПОХОДУ


День 1. Кваси Драгобрат


Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська, знайомство з провідником. Відлік часу пішов, пригоди тільки починаються! Автобусом їдемо до с. Кваси (Закарпатська обл.), звідки розпочинаємо наш піший маршрут. Лісова дорога-серпантин, вздовж річки з освіжаючою гірською водою, непомітно виводить на полонину Драгобрат, де ми розбиваємо перший табір, готуємо вечерю і влаштовуємо посиденьки біля вогню, щоб ближче познайомитись.

Протяжність – 9 км. Набір висот – 400 м.

  


День 2. Пік та блакитні очі Свидовця: г. Близниця, озера Догяска та Апшинець


Цього дня Свидовецький масив відкриється нам у всій своїй красі! Після сніданку, вздовж канатної дороги Драгобрату, піднімемось на хребет. Тут залишимо рюкзаки, і вирушимо у “вільне плавання” до найвищої вершини Свидовця г. Близниця Велика (1881 м.). По дорозі милуємось краєвидами та слухаємо легенду про сторожів Свидовця відслонення, які називають Жандарми. Повертаємось по рюкзаки й вирушаємо на зустріч блакитним очам-озерам Свидовця, в сторону нашої ночівлі. Фотографуємось на фоні найбільшого озера – Догяска (Геришаска). Ночуємо біля наймальовничішого з них – оз. Апшинець.

Протяжність – 12 км. Набір висот – 300 м. Спуск – 200 м.

  


День 3. Від Свидовця до Ґорґан за один крок, точніше за один день! Витоки р. Чорна Тиса


Ранок, промені сонця відбиваються в дзеркалі озера, купання в крижаній воді оздоровлює й бадьорить краще міцної кави! Пора в дорогу – попереду г. Татарука. А також, сьогодні в програмі знайомство з народними промислами гуцулів – карпатські пастухи, отари овець і кіз, в пастушій колибі зазвичай можна спробувати та купити молочні продукти – вурду і бринзу. На ночівлю нас приютить мальовнича поляна посеред смерекового лісу, розташована біля витоків Чорної Тиси. Саме тут пробивається маленьким струмочком річка, яка через сотні кілометрів перетворюється в одну із найбільших приток Дунаю і протікає територією 5-ти країн Європи!

Протяжність – 11 км. Набір висот – 300 м. Спуск – 450 м.

  


День 4. Центральні Ґорґани. Справжнє випробування – г. Братківська


Добре снідаємо, адже сьогодні, перед тим як постати у всій своїй величі і красі, Ґорґани випробують нас на витривалість. Попереду найбільше випробування походу – сходження на г. Братківська (1788 м.). З вершини відкриються неймовірні панорами гір, як на долоні ті місцевості, які залишились позаду і ті, які ми ще пройдемо. Ви побачите де ви були у 2 день походу і де будете на 6 день – і не повірите своїм очам, зате повірите у свої сили! Намилувавшись краєвидами, і, пройшовшись по справжніх ґорґанських джунглях спустимося на полонину Підбратківська, де й заночуємо.

Протяжність – 8 км. Набір висот – 600 м. Спуск – 400 м.

  


День 5. Дикими лісами та полями до внутрішньої гармонії


Сьогодні Ви переконаєтесь, що є місця в Карпатах, де слово «цивілізація» не існує! Прохолода лісу та тиша полян цього краю повністю відкине думки про те, що десь там залишились шумні міста та повсякденна метушня. Ближче до кінця дня наблизимось до села Бистриця. Виявляється корова священна тварина не тільки в Індії, в цьому селі корови скрізь! А заночуємо ми на затишній поляні біля річки з дуже «оригінальною» назвою Річка.

Протяжність – 9 км. Набір висот – 50 м. Спуск – 400 м.

   


День 6. Пора до цивілізації: с. Бистриця – м. Івано-Франківськ


І ось цей день настав. Організм звик до того «горба» на спині. Ноги вже не відчувають пройдених кілометрів. Голова усвідомлює, що це останній акорд. Фінішні кілометри подолаємо як пряму від ліжка до холодильника. Але це ще не все. Найвеселішим є добирання до Івано-Франківська. В цій місцевості асфальту приділяли увагу останній раз ще за часів Брежнєва, тому масаж всього тіла по дорозі забезпечений.

Протяжність – 6 км.

Повернення в Івано-Франківськ до 18 год. Ті, хто завбачливо взяли квитки на вечірні поїзди матимуть чудову можливість познайомитись з містом, відвідати смачні і недорогі Франківські ресторації.

  


Особливості походу та поради:


  • Нитка маршруту проходить мальовничими місцями, з гірськими озерами, в яких можна покупатись;
  • В сезон тут багато грибів, ягід та інших карпатських продуктів;
  • Похід не є складним і чудово підходить для активного сімейного відпочинку з дітьми;
  • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
  • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Для підтвердження участі в поході потрібно внести передоплату в розмірі 30% від суми. Оплатити решту суми Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку на наступний похід з нами. Решту знижок Ви можете вказати при заповненні заявки на похід, вказавши відповідні пункти.

Вартість – 4390 грн. 

У вартість входить:

  • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
  • послуги інструктора-провідника;
  • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);
  • вхідна плата в заповідник;
  • групова аптечка;
  • консультації з підготовки до походу;
  • індивідуальний сувенір на пам'ять.

У вартість не входить:

  • трансфери;
  • страхування (за бажанням);
  • прокат туристичного спорядження;
  • чайові гіду (за бажанням).

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 450–500 грн (трансфери).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд