Синевир, Колочава, Шипіт! *сімейний*

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ ЗАЯВКА НА ПОДОРОЖ
Тривалість: 3 дні/2 ночі Вартість: 3190 грн
Ночуємо: котедж Харчування: сніданки, вечері

1-ий день. Пилипець: водоспад Шипіт, Чайова Сурія, гора Гимба


Прибуття на станцію Воловець зранку. Організований трансфер до Пилипця. Поселення в котедж. Сьогодні знайомимось з туристичними принадами Пилипця! Прогулянка до водоспаду Шипіт і підйом до гори Гимба (на підйомнику), де розташоване унікальне творче кафе-колиба – Чайова Сурія! Забава для активістів: від останньої станції підйомника пішком дістатись вершини гори Гимба (1497 м)! Або ж спробувати, що ж то за таке модне слово в Карпатах – "джипінг"! Для поціновувачів повітряних забав – можна здійснити політ на параплані над Боржавою! Вечеря.

    


2-ий день: Синевирський перевал, Колочава, чани!


Сніданок. Сьогодні відвідаємо унікальне село посеред гір – Колочаву! По дорозі зупинимось на Синевирському перевалі, тут прекрасне місце для фотосесій на фоні карпатських гір в будь-який час року! В Колочаві нам розкажуть і покажуть як жили жителі Закарпаття від давна і до сьогодення! А ще нас чекає унікальна забава – сам єврей Вольф налиє нам децу у своїй корчмі під супроводом майстерних музикантів! Після чого ми прогуляємось справжнісіньким підвісним мостом над річкою Теребля у пошуках мінерального джерела Буркут! А наприкінці дня Вас чекають водні забави – купання в чанах! Як то в казані варитись і гірській річці купатись? Розкажемо і покажемо! ;) Вечеря.

 

    


3-ий день. Синевир і ведмеді!


Сніданок. Їдемо до найбільшого озера Карпат – Синевиру. Прогулянка навколо озера. Відвідини реабілітаційного центру ведмедів. Обід в колибі. Вільний час для купівлі сувенірів. Відправлення додому поїздом зі ст. Воловець ввечір (організований трансфер).

    


Вартість подорожі – 3190 грн.


У вартість входить:

  • трансфер зі станції Воловець до котеджу і зворотній;
  • проживання в котеджі 3 дні (2 ночі); 
  • харчування (2 сніданки і 2 вечері); 
  • екскурсії згідно маршруту (автобусний супровід в Колочаву, Синевир, супровід екскурсовода кожного дня);
  • сувенір на пам'ять.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, обіди, атракції за Вашим побажанням (купання в чанах, джипінг, політ на параплані).

Для бронювання місця потрібно заповнити анкету на участь і внести передоплату в розмірі 30% від вартості туру. 


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд