Мадейра з рюкзаками

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Тривалість: 8 днів Ціна: 350 євро
Протяжність: 82 км Складність: середня

День 1. Приліт на Мадейру


Сьогодні день збору групи та знайомство. Місце зустрічі — місто Фуншал. Поселяємося в хостелі, гуляємо в Фуншалі, знайомимось за вечерею.

 


День 2. Порто-Мориш  вулканічні береги, і знайомство з левадами


Ранній світанок — ранній автобус. Ми переїздимо до найпівнічнішої точки острова — Порто-Мориш. Це неймовірне місце з природними вулканічними басейнами. Будемо мати можливість покупатися в них. Ще один  короткий перїзд і ми розпочинаємо наш похід, набираємо висоту, знайомимось з природою острова. Наша ціль  родзинка острова Мадейри, унікальні утворення — левади.

Пройдемо: 10 км, підйом — 1100 м.

 


День 3. Левада Cedros Левада 25 Fontes  водоспад Risco


Продовжуємо насолоджуватися мальовничими куточками острова, заглядуючи в чергові левади. Не кваплячись прогулюємось, забувши про вагу наших рюкзаків. Цьому сприяють краєвиди та реліктові ліси навколо! Радіально (без рюкзаків) сходимо до левади "25 Джерел" і надзвичайно красивому водоспаду Ріско.

Пройдемо: 12 км, спуск — 350 м.

 


День 4. Вершина Ruivo do Paul


Зранечку починаємо підйом вгору, щоб вийти вище реліктових лісів і помилуватись краєвидами порізаних океанічними хвилями берегів острова. Наша ціль на сьогодні — вершина Ruivo do Paul (1639 м). Будемо старатись йти до неї найдоступнішими і простими за пересуванням левадами. Сходження здійснимо з іншої сторони, щоб обійти справжні колючі джунглі, шлях якими зовсім не легкий.


Пройдемо: 12 км, підйом — 590 м.

 


День 5. Pico Ruivo (1862 м)  найвища вершина о. Мадейра


З променями сонця, розпочнеться наш день... насичений день. Ми плавно піднімемось вгору, покидаючи зону лісу, зайдемо в зону хмар, і навіть вище. Понад хмарми нас чекає верхівка Pico Ruivo  найвища вершина острова! Ми молодці! :)

Пройдемо: 20 км, підйом
— 900 м, спуск  400 м.

 


День 6. Вершина Arieiro (1818 м)


Основна ціль дня — якомога глибше і довше насолоджуватися пейзажами, які відкриваються з оглядових місць Pico do Arieiro. Кажуть, краєвиди тут з наймальовничішим видом на острові. Перевіримо?

Пройдемо: 12 км, спуск  950 м.

 


День 7. Перехід Porto da Cruz мис Ponta de São Lourenço


Поснідавши, скидаємо рюкзаки з плеч і відправляємось до містечка Porto da Cruz на громадському чи замовленому трансфері. Купаємося в океані і продовжуємо йти скелястим маршрутом під назвою Vereda do Larano. Маємо пройти ним до мису Ponta de São Lourenço  крайньої східної точки Мадейри. Переїздимо у Фуншал.

Пройдемо: 16 км, підйом
— 400 м, спуск  300м.
 


День 8. Повернення додому


Пора прощатися з островом. Якщо у вас є бажання, то можна залишитися додатково на день-другий та глянути інші цікавинки острова і тоді відправлятися додому. Це питання можна обговорити з організаторами перед купувлею квитків на літак. 

 


Особливості походу та поради:


 • Зверніть увагу, не зважаючи на те, що мають місце переїзди та ночівлі в кемпінгах, це повноцінний пішохідний похід, всі речі ми несемо в рюкзаку, ночуємо в наметах, готуємо на вогні або пальниках.
 • Середньомісячна температура повітря на острові становить +15  +20°С, води – +18°С. Температура  повітря змінюється відповідно до пересування групи від узбережжя і вище в гори, відповідно теплий одяг Вам обов'язково знадобиться. У найвищій точці маршруту температура повітря може опуститись в середньому від +8°С до 5°С.
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте, що брати з собою в похід, орієнтуйтесь на статтю про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам!
 • Для участі в поході українцям необхідна діюча шенгенська віза або біометричний паспорт нового зразка. А також, медичне страхування з покриттям Covid. 
 • На Мадейру можна добратись можна тільки літаком. Летіти можна з пересадкою за допомогою лоукостів або прямим рейсом з України (за умови, що на ці дати будуть заплановані рейси)
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Фуншалі. Коли потрібна буде передоплата, ми Вас повідоми завчасно.

Вартість — 350 євро. 

У вартість входить:

 • трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора;
 • групове спорядження;
 • ночівлі у кемпінгах;
 • групова медична аптечка.

​У вартість не входить:

 • авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо);
 • медичне страхування;
 • трансфери;
 • ночівлі в хостелах та готелях;
 • харчування в кафе.

  Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 100
  150 євро + авіа

Гайда з нами! ;) 


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд