Лікійська стежка. Західна частина

ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗДІЛУ
Вартість: 150 $ Тривалість: 8 днів
Протяжність: 68 км Складність: легко

День 1. Даламан – Фетхіє – Овачік


Учасники походу зустрічаються в аеропорті Даламану, звідки рейсовим автобусом переїжджають в місто Фетхіє. Діставшись в селище Овачік, ми здійснимо плавний і приємний підйом через сосновий ліс з дивовижними видами на лагуну Олюденіз. Табір розіб'ємо на лісовій галявинці. 


День 2. Овачік – масив г. Баба-Даг


Стежка плавно набирає висоту відрогами масиву Баба-Даг (1989 м). Проте більшу частину шляху наші погляди будуть прикуті не до гір, а вниз до затоки з водою казкового кольору і ланцюжка островів. Через пояс кедрових лісів, піднімемося на вершину г. Баба-Даг. Неподалік села Кірма, на галявині з джерелом, розіб'ємо наметовий табір.


День 3. Фаралья – Долина Метеликів – Кабак


Сьогодні нас чекає одне з природних чудес Туреччини - знаменита Долина Метеликів. Крім незліченної кількості різних метеликів тут є кілька високих водоспадів і чудова бухта з золотим піском. Ми спустимося в долину без рюкзаків, помилуємось красою, покупаємось і продовжимо шлях тінистою стежиною вздовж моря. Дорогою нам траплятимуться гранатові сади. Табір розіб'ємо в одній з бухт біля селища Кабак. 


День 4. Карадаг – Ущелина Кара-Картак – Алінка – Богазічі


Від місця стоянки продовжуємо траверсувати ущелину, що розколює підніжжя гори Кара-Даг. Через пару годин вийдемо в село Алінка. Звідки відкривається чудовий вид на узбережжя. продовжимо шлях у бік села Богазічі, звідки нас чекає незначний підйом на північний відріг гори Авланкара Тепе. Станемо табором на старовинних терасах. 


День 5. Бель – Бельчегіз – Гавурагілі


Трохи вище нашої стоянки знаходяться руїни античного поселення Сидима. Оглянемо лікійські гробниці, вежі та іншу старовину, а тоді повернемось у бік моря. Тінистий шлях приведе нас спочатку в невеличке село Бель, а далі, через прибережний хребет, до село Бельчегіз. Потім спускаємося в селище Гавурагілі, де заночуємо в одній з диких морських бухт. 


День 6. Пляж Кара-Дере (Патара) – Ксантос


Піднімаємося на невелику вершинку (271 м), з якої відкривається чудовий вид на багатокілометровий піщаний пляж Кара-Дере (Патара), довжиною 21 км! Складається враження, що то справжній океанський пляж, хвилі довго котяться пологим і широким піщаним пляжем. Потім побуваємо в старовинної фортеці Піднаї. Ненадовго прощаємося з морем і пішки (або на мікроавтобусі) рухаємося вглиб суші до величезного античного комплексу - руїн лікійського міста Ксантос. Від колись великого міста залишилося декілька арок і амфітеатр. 


День 7. Патара


Руїни древнього міста збереглися дуже добре, багато відреставровано. Ось тут дійсно є що подивитися, поблукати декілька годин. У Патарі народився 1700 років тому Микола-Чудотворець, він же Санта-Клаус. На ночівлю встанемо на березі моря, на іншому кінці однойменного 21-кілометрового пляжу.


День 8. Додому або в Каппадокію


Відпочинок на морі, переїзд у Анталію. Сьогодні можна летіти додому або вирушити в мандри музеєм під відкритим небом, “країною чудових конів”, наскельних храмів, голуб’ятень, підземних древніх міст, сюрреалістичних пейзажів, кам’яних грибів, верблюдів і…писати-читати можна багато, але хай Вам щастить це все побачити в КАППАДОКІЇ!


Особливості походу та поради:


 • Цей маршруту чудово підходить для походів ранньою всеною і пізною осінню, коли вище в горах холодно, а на узбережжі – комфортний температурний режим +18;
 • Весною тут багато лимонів, апельсинів на деревах, овочів у парниках, фрешів – завдяки чому є нагода поповнити запас вітамінів;
 • Похід не є складним і чудово підходить для активного сімейного відпочинку з дітьми;
 • Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Туреччину або подзвоніть нам!
 • Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Даламані. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості.

Вартість 150 $

У вартість входить:

 • трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • послуги інструктора-провідника;
 • групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);
 • групова аптечка.

У вартість не входить:

 • авіапереліт (економнийний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо.
 • медична страхівка;
 • трансфери;
 • вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники;
 • прокат туристичного спорядження.

Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, вхідні квитки, особисті витрати, сувеніри).


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд