Доломітові Альпи АВТОтур

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ВСІХ ЕКСКУРСІЙ
Тривалість: 8 днів Вартість: 490 євро*
Ночівлі: хостел, готель (апартаменти)

День 1. Виїзд з України ввечір, перетин кордону з Угорщиною


 

Зустріч групи в Івано-Франківську ввечір. Близько 20:00 стратуємо. Можна приєднатись по дорозі до кордону з Угорщиною (Стрий, Мукачево, Ужгород). Прямуємо до австрійського містечка Грац.

 


День 2. Переїзд територією Угорщини та Словенії до Австрії (м. Грац)


 

Надвечір прибуваємо до міста Грац. Поселяємось в готель. Вирушаємо на прогулянку другим за розміром містом Австрії, історичний центр якого внесений до світової спадщини ЮНЕСКО.

  

 


День 3. Озеро Карецца (lago di Carezza) та Мармолада (Marmolada)


 

Виселяємося з готелю. Невеликий, але надзвичайно мальовничий ривок і ми в Італії. Сьогодні нас чекають перші красоти Доломітів  озеро Карецца та масив Мармолада. Під вечір поселяємося у готель, де будемо жити всі подальші дні в Альпах.

  

 


День 4. Озеро Сорапіс (lago di Sorapis)


 

Щоб дістатись бірюзового плеса озера Сорапіс, доведеться трохи походити пішки! Лісова стежка з невеликими наборами і спусками, веде нас до цілі. Краса Доломітів діє як лікувальний бальзам, при чому на душу і тіло, тому втома в ногах не відчувається ;)

Пройдемо – 10 км

  

 


День 5. Славнозвісна Сечеда та Instaмістечко Свята Магдалена (St. Magdalena)


 

Сьогодні день фотополювання. Їздимо на авто від локації до локації і створюємо фотошедеври. Через перевал Гардена дістанемось містечка з якого курсує підйомник на гору Сечеда. Краєвиди, які відкриваються з її вершини неможливо описати словами, це все треба бачити на власні очі! Що ми й зробимо! А потім вирушимо до містечка Св. Магдалена. Саме так дехто уявляє рай: альпійські тепло-зелені луки, пухнасті білі кульки на схилах з дзвіночками, затишні дерев'яні хатинки сіл з шпиликами костелів, – і все це в обрамленні велетенських піків, подекуди засніжених гір!

  

 


День 6. Національний парк Три Піка (Tre Cime di Lavaredo)


 

В програмі дня ще одна локація, яку ну просто "must see" кожен, кому пощастило побувати в Доломітах! Tre Cime di Lavaredo – це Італійські Альпи у всій своїй красі! Дістатись сюди можна тільки пішки. Виходиш з авто на старті маршруту, озираєшся і вже думаєш – невже може бути ще краще!? А таки може!

  

 


День 7. Озеро Браєс (lago di Braies) та озеро Ландро (lago di Landro)


 

Виселяємося з готелю. Сьогодні нас чекають дзеркальні візитівки Доломітів  озера Браєс та Лаґо ді Ландро. А Ви вже приготували капелюшок? ;) Після чого ми сідаємо у наш дім на колесах та переїздимо у містечко Марибор, що у Словенії. Тут усі охочі зможуть прогулятися містом у вечірній час.

  

 


День 8. Поверення додому


 

Снідаємо і вирушаємо додому. Через угорсько-український кордон повертаємося в Україну. Пізно ввечері прибуваємо в Івано-Франківськ, а перед очима майорять ще оті засніжені прекрасні, але вже такі далекі піки гір.. Не прощаємось, до нових зустрічей, Доломіти!

 

 


Особливості подорожі та поради:


 • Зверніть увагу, громадянам України для перебування на території Угорщини, Словенії, Італії потрібен закордонний паспорт (біометричний або старого зразка з візою) та медичне страхування;
 • В цій подорожі ми ночуємо в готелях (апартаменти на 4-6 осіб з кухнею), має місце всього 1 нічний переїзд при перетині кордону з України в Угорщину;
 • Харчування: оскільки в апартаментах є кухня, готувати їсти можна самостійно (сніданки, вечері), закупивши продукти в супермаркеті. На обід готуємо бутерброди або туристичну їжу швидкого приготування ("Харчі" чи аналоги). Для останніх знадобиться термос;
 • Що брати з собою в подорож? Зручний одяг і взуття. Речі, які знадобляться для проживання в готелях (резинові тапочки для душу, одяг для сну, засоби особистої гігієни, зарядні пристрої). А також, для одноденних виходів в гори, ось рекомендований перелік;
 • Скільки людей в групі? Ми надаємо перевагу невеликим групам туристів, щоб Вам було комфортно і ми мали можливість приділити час кожному. Дана подорож дозволяє відпочинок для 16-18 туристів;
 • Керівник групи має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Оплатити участь в подорожі Ви можете організаторам, при зустрічі групи в Івано-Франківську (Ужгороді). Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо.

Вартість участі 49євро (від 16 учасників), 540 євро (1215 учасників), 590 євро (до 11 учасників).

У вартість входить:

 • послуги інструктора;
 • трансфери комфортабельним автобусом згідно маршруту;
 • ночівлі в готелях та хостелах;
 • групова медична аптечка.

У вартість не входить:

 • медичне страхування;
 • вхідні квитки, послуги підйомника;
 • харчування.

Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 100–150 євро.


Гайда з нами! ;)


Походи для тих, хто відпочиває з природою Екскурсії для тих, хто шукає відпочинок на вік-енд